16 Ιαν

Στέλεχος Εμπορικού Τμήματος / Υποστήριξη Πωλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Φιλ. Μπέλας Υιός Α.Ε. – Τυροκομικά Βερμίου με έντονη εξαγωγική δραστηριότητα και σημαντική παρουσία στην ελληνική αγορά τυροκομικών, που βρίσκεται στο 12ο χλμ. Αλεξάνδρειας – Κατερίνης, επιθυμεί να προσλάβει: Στέλεχος Εμπορικού Τμήματος / Υποστήριξης Πωλήσεων Περιγραφή θέσης –...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

10 Ιαν
Πανελλήνια [ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Έχεις εμπειρία στο Β2Β customer support; Ψάχνουμε για δυναμικά άτομα με πελατοκεντρική κουλτούρα για να ενταχθούν στην ομάδα μας. Φουρναράκης Α.Ε. – Eισαγωγική εταιρία βιομηχανικών εργαλείων Με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά και με ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο πωλήσεων σε όλη την Ευρώπη, η

18 Ιαν
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών δραστηριοτήτων του ζητεί να προσλάβει Στέλεχος Εγγραφών / Πωλήσεων Κωδικός θέσης: SALES_18 Η θέση: Διερεύνηση και αξιολόγηση εκπαιδευτικών αναγκών υποψήφιων φοιτητών Αναλυτική παρουσίαση των εκπαιδευτικών προγραμμάτων και των παρεχόμενων

18 Ιαν

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών δραστηριοτήτων του ζητεί να προσλάβει Προϊστάμενο (Team Leader) Τμήματος Εγγραφών / Πωλήσεων Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Κωδικός θέσης: TL_ADM_18 Η θέση: Διοίκηση, εκπαίδευση, ανάπτυξη ομάδας πωλητών Καθορισμός, παρακολούθηση και επίτευξη στόχων

18 Ιαν
Πανελλήνια [EVAL]

Στέλεχος Τμήματος Customer Service Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης είναι: Ποιοτική και εξειδικευμένη εξυπηρέτηση υφιστάμενων πελατών, κυρίως μέσα από τηλεφωνική επικοινωνία Ενημέρωση των πελατών για τα προϊόντα της εταιρίας Ετοιμασία και υλοποίηση προσφορών και άλλων προωθητικών ενεργειών της