16 Ιαν

Στέλεχος Εμπορικού Τμήματος / Υποστήριξη Πωλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Φιλ. Μπέλας Υιός Α.Ε. – Τυροκομικά Βερμίου με έντονη εξαγωγική δραστηριότητα και σημαντική παρουσία στην ελληνική αγορά τυροκομικών, που βρίσκεται στο 12ο χλμ. Αλεξάνδρειας – Κατερίνης, επιθυμεί να προσλάβει: Στέλεχος Εμπορικού Τμήματος / Υποστήριξης Πωλήσεων Περιγραφή θέσης –...

Σχετικες Αγγελιες

28 Σεπ
Πανελλήνια [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους ΑΒΕΕ, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα ζητά Στέλεχος Τμήματος Πωλήσεων Προσόντα: Απόφοιτός ΤΕΙ ή ΑΕΙ Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον πέντε ετών εκ των οποίων τα δύο απαραίτητα στον κλάδο της εστίασης

27 Σεπ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

26 Σεπ
Πανελλήνια [EUROCATERING ΑΕ]

Η Eurocatering Α.Ε. ελληνική βιομηχανία τροφίμων στην Αττική αναζητά Υπάλληλο για Γραμματειακή Υποστήριξη του Τμήματος Πωλήσεων Κωδικός θέσης: SLS-SUPP/0918 Αρμοδιότητες: Υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων Παρακολούθηση κινήσεων πελατών Συλλογή, ανάλυση και αξιολόγηση αριθμητικών δεδομένων των

17 Οκτ
Πανελλήνια [CARITAS ]

Αθήνα, 16/10/2018 Αριθ. Πρωτ.: 601/2018 Προκήρυξη για την πρόσληψη από την Κάριτας Ελλάς Υπαλλήλου Ψηφιακού Μάρκετιγκ και Υποστήριξης Τμήματος Εξεύρευσης Πόρων με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου έργου. H Κάριτας Ελλάς, Αναγνωρισμένο Φιλανθρωπικό Σωματείο, Μη Κερδοσκοπικού Χαρακτήρα και Μη

15 Οκτ
Πανελλήνια [ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΕΒΕ]

Η Papadatos S.A., η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο του σχεδιασμού και παραγωγής επίπλων, με δίκτυο πωλήσεων σε περισσότερες από 42 χώρες, ζητεί να προσλάβει: Στέλεχος Τμήματος Customer Service Εξαγωγών Αρμοδιότητες της θέσης: Παρακολούθηση και επιβεβαίωση παραγγελιών του υπάρχοντος πελατολογίου