28 Νοε

ΠΩΛΗΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία που δραστηριοποιείται στα MEDIA αναζητά *ΠΩΛΗΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ* που θα ενταχθεί στο Εμπορικό - Διαφημιστικό Τμήμα. Απαραίτητα προσόντα: * Αποδεδειγμένη...

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Αθήνα [Bazaar]

Πωλητής /τρια / Ταμίας Super Market – Αθήνα Στην Bazaar Α.Ε, μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας, για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον

25 Μαι
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΠΙΠΛΩΝ]

Ζητείται πωλητής/πωλήτρια με 1 χρόνο προϋπηρεσία για κατάστημα επίπλων στο κέντρο της Αθήνας. Μερική απασχόληση (Τετάρτη & Σάββατο), ώρες καταστημάτων. Οι

25 Μαι
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Ζητείται Πωλητής από εταιρία συστημάτων ασφαλείας και τηλεπικοινωνιών στην Καλλιθέα. Ηλικία έως 35 ετών, ηλεκτρονικός μηχανικός ή με ομοειδείς γνώσεις ή/και εμπειρία. Απαραίτητη προϋπόθεση το δίπλωμα δικύκλου. Προσφέρονται μισθός και bonus επίτευξης στόχου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

25 Μαι
Αθήνα [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου

25 Μαι
Αθήνα [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό