09 Ιαν

Πρακτική άσκηση

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

*Σύνοψη θέσης εργασίας* H εταιρεία ΠΑΝΟΥ ΑΕΒΕ, αναζητά τελειόφοιτους σπουδαστές για την εξάμηνη πρακτική τους σε διαφορετικά τμήματα της επιχείρησης....

Σχετικες Αγγελιες

08 Ιαν
Αθήνα [HOTEL PRESIDENT]

To ξενοδοχείο President της Αθήνας ζητεί άτομο για την παρακάτω θέση εργασίας: Receptionist ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

10 Ιαν
Αθήνα [SKYWALKER]

Το Skywalker.gr, αμιγώς ελληνικός χώρος ζεύξης αναγκών εργασίας, αναπτύσσει την κύρια και τις εναλλακτικές πλατφόρμες σύγκλισης και προσαρμόζει υπηρεσίες και λειτουργίες σε εναρμόνιση με την Ελλάδα της κρίσης. Στο πλαίσιο αυτό, επιθυμεί να απασχολήσει για πρακτική άσκηση: Web Developer Απαραίτητα

22 Δεκ

To ξενοδοχείο President της Αθήνας ζητεί άτομο για την παρακάτω θέση εργασίας: Receptionist Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου τουριστικής σχολής Τουλάχιστον τριετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Προϋπηρεσία σε μεγάλο ξενοδοχείο πόλης, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν Οργανωτικές ικανότητές Πολύ

18 Ιαν
Δήμος Ρόδου [MEETING POINT HELLAS AE]

Σπουδαστές ΙΕΚ ΔΙΕΚ για Πρακτική Άσκηση [Κωδ: PRA19] H ξενοδοχειακή αλυσίδα Meeting Point Hotels του ομίλου FTI, αποτελείται από 60 μονάδες και περισσότερα από 14.000 δωμάτια με παρουσία σε 10 χώρες και 4 ηπείρους, αναζητά για τα ξενοδοχεία του brand της Labranda στην Ελλάδα [Κέρκυρα, Ρόδο και Κω] για τη σεζόν 2019 υποψήφιους για την

17 Ιαν
Δήμος Κω [OCEANIS BEACH & SPA RESORT]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα TUI Sensimar Oceanis Beach Spa Resort στην Κω ζητεί για τη νέα σεζόν 2019 Σπουδαστές για Πρακτική Άσκηση Απαιτούμενα προσόντα: Να φοιτούν σε τουριστική ή σε σχετική με το αντικείμενο σχολή Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, καλή γνώση άλλων ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Η εταιρία