09 Ιαν

Πρακτική άσκηση

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

*Σύνοψη θέσης εργασίας* H εταιρεία ΠΑΝΟΥ ΑΕΒΕ, αναζητά τελειόφοιτους σπουδαστές για την εξάμηνη πρακτική τους σε διαφορετικά τμήματα της επιχείρησης....

Σχετικες Αγγελιες

01 Αυγ
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που θέλεις να αξιοποιήσεις την πρακτική άσκηση για την απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας στο αντικείμενό σου σε ένα δυναμικό πολυεθνικό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου! Εμείς αναζητούμε νέους και νέες που επιθυμούν να ξεκινήσουν την επαγγελματική τους

13 Αυγ
Πανελλήνια [MEETING POINT HELLAS AE]

Τύπος απασχόλησης: Πρακτική άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης Τμήμα: Reservations / Operations Η Meeting Point Hellas (MPH), θυγατρική της Meeting Point International (MPI), εκ των ηγετικών εταιριών παροχής υπηρεσιών εισερχόμενου τουρισμού σε B2B πελάτες παγκοσμίως, παρέχει υπηρεσίες διαχείρισης τουριστικών προορισμών,

13 Αυγ
Δήμος Αγίου Νικολάου [CASTELLO HOTELS]

Το πολυτελές Castello Boutique Resort Spa στο Σίσσι Λασιθίου Κρήτης, μέλος της αλυσίδας Small Luxury Hotels of the World, επιθυμεί για άμεση πρόσληψη: Σπουδαστές Μαγειρικών Σχολών για Πρακτική Άσκηση Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος/η μαγειρικής σχολής, με δικαίωμα πρακτικής άσκησης Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη

02 Αυγ
Ανατολικής Αττικής [SOFITEL Athens Airport]

Το ξενοδοχείο Sofitel Athens Airport προκηρύσσει την παρακάτω θέση πρακτικής άσκησης και προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους/ες να υποβάλουν την υποψηφιότητά τους για τη θέση: Στελέχη για Πρακτική Άσκηση στα Επισιτιστικά Τμήματα Κωδικός: IFB Η πρακτική άσκηση θα πραγματοποιηθεί στα επισιτιστικά τμήματα και

01 Αυγ

Τύπος Απασχόλησης: Πρακτική άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης Τμήμα: Reservations / Operations Η Meeting Point Hellas (MPH) - θυγατρική της Meeting Point International (MPI) εκ των ηγετικών εταιριών παροχής υπηρεσιών εισερχόμενου τουρισμού σε B2B πελάτες παγκοσμίως, παρέχει υπηρεσίες διαχείρισης τουριστικών προορισμών