09 Ιαν

ΔΙΑΝΕΜΗΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΝ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική εταιρεία με έδρα το Περιστέρι, ζητεί άμεσα άτομα για διανομές εντύπων στην Αττική. Πρωινό ωράριο. Ευέλικτο πρόγραμμα εργασίας. Τηλέφωνο...

Σχετικες Αγγελιες

28 Απρ
Αθήνα [The Upper]

ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ εταιρεία ζητεί άμεσα άτομα για διανομές εντύπων στην Αττική. Πρωινό ωράριο. Ευέλικτο πρόγραμμα εργασία. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210

25 Μαι
Πανελλήνια [G. P. GREEN PROMOTIONS & SALES MON/ΠΗ ΙΚΕ ]

Διανεμητές/τριες Εντύπων  Κωδικός: D2D Ζητούνται άτομα επικοινωνιακά, καλής εμφάνισης, 18-45 ετών για διανομή φυλλαδίων σε όλη την Αττική. Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε διανομές με χάρτη. Καθημερινή πρωινή απασχόληση, συνεχής εκπαίδευση και υψηλές αποδοχές με δυνατότητα άμεσης πρόσληψης. Οι

23 Μαι
Πανελλήνια [MOBILO PC ]

Διανεμητές Εντύπων Kωδικός: C33 Η θέση αφορά σε διανομή και προώθηση εντύπων, καταλόγων και εφημερίδων από πελάτες της εταιρίας σε διάφορα σημεία της Αττικής. Συνεργασία καθημερινά με τον προϊστάμενο  και μεταφορά στο πεδίο με εργασία 09:00-14:30 η αλλο. Δυνατότητα εργασίας Σάββατο και Κυριακή.

15 Μαι
Αθήνα [West SA]

Η  West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Αθήνας: Διανεμητές Φυλλαδίων Περιγραφή θέσης: Φροντίζουν για την

11 Μαι

Διανεμητές/τριες Εντύπων (D2D) Ο διανεμητής είναι υπεύθυνος για τη σωστή διανομή εντύπων των πελατών της εταιρίας στον τομέα ευθύνης του σε όλη την Αττική. Προσόντα: Συνεπής Επικοινωνιακός/ή Καλή εμφάνιση Προσανατολισμός / χρήση χάρτη Δυνατότητα εργασίας σε όλη την Αττική 18-40 ετών Προσφέρουμε: