15 Ιαν

Yπεύθυνος Καταστήματος/Βοηθός Καταστήματος/ Πωλητές

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Top Trends A.E., μία από τις πιο δυναμικές ελληνικές εταιρίες,αποκλειστικός εισαγωγέας και διανομέας ειδών ένδυσης, υπόδησης και αθλητικού...

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Αθήνα [DIGICODE ]

Η Digicode για λογαριασμό εταιρίας πελάτη μας αναζητά: Πωλητές Καταστήματος Τηλεπικοινωνιών Περιγραφή θέσης: Η εργασία αφορά την πώληση και εξυπηρέτηση πελατών εντός καταστήματος σε μεγάλη και γνωστή εταιρία τηλεπικοινωνιών στα Κάτω Πατήσια. Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε κατάστημα

03 Οκτ
Αθήνα [Κατάστημα Ανδρικών Ενδυμάτων]

ΠΩΛΗΤΕΣ -ριες ζητούνται από κατάστημα ανδρικών ενδυμάτων στη Νέα Ιωνία. Βιογραφικά με φωτογραφία στο e-mail: johnkatsigia@gmail

01 Οκτ
Αθήνα [EDWARD]

Γνωστή εταιρεία ένδυσης ζητά να προσλάβει έμπειρους Πωλητές / Πωλήτριες Λιανικής, για καταστήματα που διαθέτει εντός των εμπορικών κέντρων McArthurGlen στα

20 Οκτ
Αθήνα [Adecco]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001

17 Οκτ
Αθήνα [Κατάστημα PLAY]

Ζητείται Υπεύθυνος Καταστήματος για πλήρη απασχόληση σε νέο κατάστημα Play στα βόρεια προάστια. Το άτομο που θα επιλεγεί θα είναι υπεύθυνο για την τήρηση των διαδικασιών λειτουργίας του καταστήματος με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία ψυχαγωγίας Play για τον πελάτη. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία 30