12 Ιαν

υπαλληλοι

Άγιος Δημήτριος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ έως 30 ετών, ζητούνται για εργαστήριο προϊόντων ζύμης στον Αγιο...

Σχετικες Αγγελιες

27 Νοε
Δήμος Θήρας [9 Muses Santorini Resort]

Βοηθοί Receptionists (Βοηθοί Υπάλληλοι Υποδοχής) ζητούνται από το ξενοδοχείο 9 Muses, 5 αστέρων στη Σαντορίνη για τη σεζόν 2019 (Απρίλιος - Οκτώβριος). Γνώση αγγλικών, γαλλικών, ιταλικών θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 22860 81781

24 Νοε
Δήμος Χερσονήσου [NANA PRINCESS]

Η εταιρία Καράτζη Α.Ε. ζητεί για το ξενοδοχείο της Nana Princess Luxury Suites – Villas – Spa, που βρίσκονται στη Χερσόνησο Ηρακλείου, προσωπικό για την παρακάτω ειδικότητα: Νυχτερινοί Υπάλληλοι Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Τριετής εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Γνώση αγγλικής, γερμανικής, ρωσικής γλώσσας Γνώση

13 Δεκ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων Περιγραφή θέσης: Οι κάτοχοι των θέσεων θα εργάζονται στις εγκαταστάσεις

12 Δεκ
Πειραιώς [MANPOWER]

Υπάλληλοι Aποθήκης / Refillers (part time) Άγιος Ιωάννης Ρέντη Ο πελάτης: Η ManpowerGroupGreece, ηγέτιδα δύναμη στον χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίο γαλλικό πολυεθνικό όμιλο που δραστηριοποιείται στο κομμάτι της πώλησης οικιακών ειδών, δυναμικούς υποψήφιους που θα

12 Δεκ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Υπάλληλοι Τηλεφωνικού Κέντρου Διαθέτεις πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες και εξωστρέφεια; Στοχεύεις στη βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη; H ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της, παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας, αναζητά άτομα για την κάλυψη της θέσης των τηλεφωνικών συμβούλων πωλήσεων.