08 Ιαν

Ζητείται υπάλληλος για φωτογραφείο

Καλλιθέα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ για την εξυπηρέτηση πελατών σε φωτογραφείο, επιθυμητή γνώση Photoshop, Illustrator κ.λπ. Απαραίτητα αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία στο...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ]

Υπάλληλος για κατάστημα ανταλλακτικών με δικό του μηχανάκι. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα για μηχανή εως 150cc Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: εργασία πενθήμερη

11 Δεκ
Καλλιθέα [ARANGIA]

Εταιρία στην Καλλιθέα αναζητεί να στελεχώσει τα νέα γραφεία της με νέους συνεργάτες με σκοπό μόνιμη συνεργασία σε διάφορους τομείς. Απαιτήσεις : * Απόφοιτος

06 Δεκ
Καλλιθέα [HRARANGIA]

06 Δεκ

05 Δεκ
Καλλιθέα [LMC]

Ζητείται κάτοχος πτυχίου ΤΕΙ (θετικών επιστημών) με πολύ καλή γνώση υπολογιστή (excel, word) για πρόσληψη 1 εως 5 μηνών σε γραφείο (8ωρο). Θα προηγηθεί