08 Ιαν

Ζητείται υπάλληλος για φωτογραφείο

Καλλιθέα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ για την εξυπηρέτηση πελατών σε φωτογραφείο, επιθυμητή γνώση Photoshop, Illustrator κ.λπ. Απαραίτητα αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία στο...

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Καλλιθέα [Daily]

Ζητείται άτομο από 22 έως 30 ετών υπεύθυνο σοβαρό χωρίς υποχρεωσεις για 4ωρη απασχόληση σε αναψυκτήριο στην Καλλιθέα βιογραφικά στο email η καλέστε στο

07 Σεπ
Καλλιθέα

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπαλληλος απο εταιρια ανταλακτικων συσκευων για εργασια εντος καταστηματος,ηλικιας 18-45,με βασικες γνωσεις ηλεκτρολογιας και γνωσεις ηλεκτροξικου

06 Σεπ
Καλλιθέα [Daily Cafe]

Εργατικό, ευγενικό, υπεύθυνο άτομο με όρεξη για δουλειά ζητείται να εργαστεί σε αναψυκτήριο για 4ωρη απασχόληση βιογραφικά με επισυναπτωμενη φωτογραφία στο

26 Αυγ

Εργατικό, ευγενικό, υπεύθυνο άτομο με όρεξη για δουλειά ζητείται να εργαστεί σε αναψυκτήριο για 4ωρη απασχόληση βιογραφικά στο email ή στο τηλέφωνο

21 Σεπ
Αθήνα [Πρακτορείο Ασφαλίσεων]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρος ασφαλιστικός υπάλληλος για την στελέχωση πρακτορείου ασφαλίσεων στην περιοχή του Αμαρουσίου. Απαραίτητα προσόντα: – η προϋπηρεσία ως