14 Αυγ

Αισθητικός

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αισθητικός με άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος και με προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε spa αντίστοιχης ξενοδοχειακής μονάδας 5 αστέρων ή σε κέντρο ευεξίας ή σε ινστιτούτο αισθητικής
Αρμοδιότητες: Θεραπείες προσώπου - σώματος, Αποτριχώσεις
Απαραίτητα Προσόντα: Θεραπείες προσώπου, σώματος, Αποτριχώσεις
Επιθυμητά Προσόντα: Μανικιούρ, Πεντικιούρ
Η εταιρία προσφέρει:Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, Πλήρες πακέτο ασφάλισης, Προοπτικές εξέλιξης, Διαμονή και διατροφή

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί να καλύψει τη θέση του/της Μασέρ / Αισθητικού Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής αισθητικής Γνώση διάφορων ειδών μασάζ Γνώση Αγγλικών Επαγγελματική εμφάνιση και

10 Σεπ
Πανελλήνια [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura ζητεί κατάλληλες υποψήφιες για την κάλυψη θέσεων στα καταστήματα των Αθηνών. Αισθητικός Kωδικός θέσης: FA 31 Προφίλ υποψηφίων: Ελάχιστη εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση του κλάδου Πτυχίο Τ.Ε.Ι. αισθητικής θεωρείται σημαντικό προσόν Γνώση χειρισμού μηχανημάτων

10 Σεπ

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura ζητεί κατάλληλες υποψήφιες για την κάλυψη θέσεων στα καταστήματα της Θεσσαλονίκης. Αισθητικός Kωδικός θέσης: FT 31 Προφίλ υποψηφίων: Ελάχιστη εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση του κλάδου Πτυχίο Τ.Ε.Ι. αισθητικής θεωρείται σημαντικό προσόν Γνώση χειρισμού

29 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ANIMUS MASSAGE]

Ζητείται αισθητικός για εργασία στο animus massage & spa στη Θεσσαλονίκη Επιθυμητά Προσόντα:Ξένες γλώσσες, χρήση Η/Υ, ευχάριστη προσωπικότητα , Η γνώση σε διάφορα είδη μάλαξης θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως Η εταιρία προσφέρει:Μισθό και μπόνους

20 Σεπ
Δήμος Χερσονήσου [AEGEO SPAS CMS]

Η AegeoSpas – Leading Spa Management Solutions είναι η μεγαλύτερη ελληνική εταιρία διαχείρισης κέντρων ευεξίας εντός ξενοδοχειακών μονάδων με σημαντικές συνεργασίες στην Ελλάδα και το εξωτερικό. Το ταξίδι της AegeoSpas C.M.S. ξεκίνησε το 2007 με κύριο στόχο την παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών. Η AegeoSpas C.M.S. ζητά να προσλάβει