14 Αυγ

Promotion (Πωλητές)

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ικανότητα προώθησης -πώλησης θεραπειών και προϊόντων περιποίησης και ομορφιάς
Αρμοδιότητες: Ενημέρωση -προώθηση -Πώληση θεραπειών κ προϊόντων
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Αγγλικής γλώσσας,Εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων
Επιθυμητά Προσόντα: Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
Η εταιρία προσφέρει:Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, Πλήρες πακέτο ασφάλισης, Προοπτικές εξέλιξης, Διαμονή και διατροφή

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Σεπ
Βύρωνας [Company KG]

Εταιρία με εμπειρία στον κλάδο της εμπορίας μηχανημάτων οικιακής και επαγγελματικής χρήσης, αναζητά πωλητές/τριες για το νέο της γραφείο στο Βύρωνα. * Χωρίς

22 Σεπ
Αθήνα [Γρηγόρης]

Η ΕΤΑΙΡΙΑ : Ο Γρηγόρης, πιστός στις αξίες του και στην Ελληνικότητά του, προσφέρει με αγάπη τις μοναδικές του γεύσεις, γεμίζοντας με χαρά την καρδιά των

22 Σεπ

21 Σεπ
Αθήνα [ALPHA PRODUCTS]

Από την ALPHA PRODUCTS AE ζητούνται για το τμήμα των Αξεσουάρ Αυτοκινήτου 2 Εξωτερικοί Πωλητές με επαγγελματική εμφάνιση και έφεση στις δημόσιες σχέσεις, για

21 Σεπ
Αγία Παρασκευή [Espressocoffice]

Η Εταιρεία μας επιθυμεί να προσλάβει εξωτερικό πωλητη-πωλητρια στον Τομέα του καφέ,με σκοπό την ανάπτυξη πελατολογιου. Προσόντα: • Επικοινωνιακές