12 Ιαν

Προγραμματιστής

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προγραμματιστής ζητείται για υπηρεσίες ανάλυσης, σχεδιασμού και προγραμματισμού Απαραίτητα προσόντα: -Πολύ καλή γνώση περιβάλλοντος / -Πολύ καλή γνώση βάσης δεδομένων 2 Γνώση συστήματος ΕΡΜΗΣ (ΔΕΥ) Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] ...

Σχετικες Αγγελιες

05 Σεπ
Δήμος Κιλκίς [ELVIAL]

Η Elvial Α.Ε., βιομηχανία διέλασης αλουμινίου με έδρα το 25ο χλμ Θεσσαλονίκης - Κιλκίς, αναζητά συνεργάτη για την παρακάτω θέση εργασίας. Σχεδιαστής, Χειριστής / Προγραμματιστής Μηχανημάτων CNC Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΤΕΙ ή Μηχανικού Βιομηχανικού Σχεδιασμού Γνώση

04 Σεπ
Αθήνα [AGORAINFO.NET]

Προγραμματιστής Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη με γνώσεις ΡΗΡ, MySQL, HTML/CSS. Καλή γνώση Αγγλικών. χρήση ΡΗΡ και MySQL.Εξοικείωση με Joomla CMS ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μισθός , Ασφάλιση. Δυνατότητες εξέλιξης.

27 Αυγ
Αθήνα [Crucial Hospitality]

Ζητείται Προγραμματιστής για εταιρεία διαχείρισης τουριστικών καταλυμάτων. Παρέχεται ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση. Είδος Εργασίας: Πλήρης

19 Σεπ
Αθήνα [ILKA ]

Η ΗΛΚΑ Α.Ε., κορυφαία εταιρία ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, με έδρα την Αγία Παρασκευή Αττικής, ζητά να προσλάβει άμεσα: Προγραμματιστή Απαιτούμενη εμπειρία και προσόντα: Άριστη γνώση δικτύων Η/Υ Καλή γνώση hardware H/Y Βάσεις δεδομένων SQL Περιβάλλον NET Ανάπτυξη εφαρμογών client/server Άριστη γνώση

13 Σεπ
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Προγραμματιστή δημιουργίας λογισμικών Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχιούχος Μεταπτυχιακός τίτλος θα