12 Ιαν

Χειριστές

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται χειριστής γερανού, με άδεια χειριστού εν ισχύ και εγγραφή στο Εθνικό Μητρώο Φορτοεκφορτωτών τύπου Β\´ για εργασία στον Ασπρόπυργο Αττικής και χειριστής κλάρκ με άδεια χειριστού και εγγραφή στο Εθνικό Μητρώο Φορτοεκφορτωτών τύπου Β\´ για εργασία στο Αιγάλεω Αττικής.  [Για να στείλετε το...

Σχετικες Αγγελιες

28 Νοε
Αθήνα [κος Γιώργος]

Zητούνται χειριστές κλαρκ και χειριστές reach truck για την περιοχή του Ασπροπύργου για άμεση πρόσληψη. Κος Γιώργος τηλ επικοινωνίας¨: 6984613574

10 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ]

Η Σιδηρόπουλος Μεταφορική Α.Ε., μεταφορική εταιρία στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης αναζητεί επαγγελματίες Χειριστές Μηχανημάτων Φορτοεκφόρτωσης Εμπορευματοκιβωτίων (Containers) για μόνιμη απασχόληση. Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (φορτοεκφόρτωση containers) Απαραίτητη άδεια

05 Δεκ
Πανελλήνια [Βιομηχανία]

Βιομηχανία στην Αττική ζητεί Χειριστές Μεταποιητικών Μηχανών με τουλάχιστον τριετή εμπειρία, έως 40 ετών, επιθυμητό απολυτήριο τεχνικού λυκείου ή ισότιμης σχολής τεχνικής κατεύθυνσης, για εργασία σε βάρδιες. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] αναφέροντας τον κωδικό "XM-2018".

05 Δεκ
Αθήνα [Human Factor]

Εταιρεία πελάτης μας, πολυεθνική φαρμακευτική, ενδιαφέρεται να προσλάβει χειριστές γραμμών παραγωγής για το εργοστάσιο της στην Νοτιοανατολική Αττική.

29 Νοε
Οινόφυτα [ΙΝΟΤΕΧ ΙΚΕ]

Ζητούνται Χειριστές Μηχανών από Βιομηχανία (Βαφείο - Φινιριστήριο Υφασμάτων) στα Οινόφυτα Βοιωτίας. Η θέση περιλαμβάνει χειρισμό Μηχανήματος Ποιοτικού