12 Ιαν

Υπεύθυνος Κουζίνας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση του: Υπεύθυνου Κουζίνας Γενική περιγραφή θέσης: Διασφαλίζει και ελέγχει τον σωστό τρόπο λειτουργίας της κουζίνας του καταστήματος. Ο κατάλληλος...

Σχετικες Αγγελιες

10 Οκτ
Δήμος Καλαμάτας [PHARAE PALACE]

Το ξενοδοχείο Pharae Palace 4 αστέρων στην Καλαμάτα, 12μήνης λειτουργίας, επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Α' Μάγειρα Υπεύθυνος Κουζίνας για να καλύψει της ανάγκες του ξενοδοχείου σε στιλ, a la carte ή buffet ανάλογα με τη ζήτηση και την περίοδο. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ανάλογης σχολής

19 Οκτ
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Τεχνικό Υπεύθυνο – Διαγνώστη Απαραίτητα προσόντα: Τεχνική εκπαίδευση  Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης Διαρκής εκπαίδευση Εξαιρετικό

18 Οκτ
Αθήνα [DELIKARIS SPORT]

Η εταιρία DELIKARIS SPORT μια από τις μεγαλύτερες στο χώρο των αθλητικών ειδών ενδιαφέρετε να προσλάβει με πλήρη απασχόληση υπεύθυνο για το τμήμα της αποθήκης

18 Οκτ
Αθήνα [RANDSTAD]

Είσαι επικοινωνιακός και έμπειρος στην εξυπηρέτηση για να εργαστείς ως Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Πελατών για πολυεθνική εταιρία ηλεκτρικών ειδών; Έχεις ισχυρές οργανωτικές και διεκπεραιωτικές δεξιότητες; Επιθυμείς να γίνεις μέλος πολυεθνικής εταιρίας και να ξεκινήσεις τώρα από το τμήμα

18 Οκτ
Αθήνα [Εστιατόριο-Καφετέρια]

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ κουζίνας, ζητείται για 5ήμερη ή 6ήμερη εργασία σε καφετέρια-bistro με έμφαση στο πρωινό-brunch. Βιογραφικά στο e-mail: themis.kotsop@gmail