12 Ιαν

Υπεύθυνος Κουζίνας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση του: Υπεύθυνου Κουζίνας Γενική περιγραφή θέσης: Διασφαλίζει και ελέγχει τον σωστό τρόπο λειτουργίας της κουζίνας του καταστήματος. Ο κατάλληλος...

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιαν
Δήμος Θήρας [AFRODITI VENUS HOTEL]

Το ξενοδοχείο Afroditi Venus Beach Hotel SPA στο Καμάρι της Σαντορίνης ζητά να προσλάβει: Α' Μάγειρα Υπεύθυνο Κουζίνας Buffet Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Απόφοιτος ανάλογης σχολής Προϋπηρεσία απαραίτητη, τουλάχιστον τρία (3) χρόνια, σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5

18 Ιαν
Αθήνα [NEW CULT ΕΠΕ]

Εταιρία στον χώρο των ενδυμάτων – υποδημάτων στη Γλυφάδα αναζητά Υπεύθυνο Καταστήματος Απαιτούμενα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση Ικανότητα άριστης επικοινωνίας, διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού και οργάνωσης Διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας του

18 Ιαν
Αθήνα [Εταιρία παιδικών ενδυμάτων]

Εταιρία παιδικών ενδυμάτων με πολυετή παρουσία στον χώρο αναζητά: Υπεύθυνο Αγορών Α’ και Β’ υλικών στο τμήμα παραγωγής Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: 5ετή εμπειρία στις αγορές Α’ και Β’ υλικών για κατασκευή ρούχων (θα προτιμηθεί εμπειρία στα παιδικά ενδύματα). Γνώση και δυνατότητα

17 Ιαν
Αθήνα [MANPOWER]

Υπεύθυνος Πωλήσεων Bιομηχανικής Μονάδας Είσαι επικοινωνιακός, μεθοδικός με έφεση στις πωλήσεις; Διαθέτεις προγενέστερη εργασιακή εμπειρία στον χώρο της υγείας ή του τουρισμού; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε κορυφαία, βιομηχανική μονάδα! Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της,

17 Ιαν
Αθήνα [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo Pizza Hut Περιστερίου ζητεί Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]