13 Φεβ

Μελετητές - καθηγητές όλων των ειδικοτήτων για την υποστήριξη Φοιτητικών Εργασιών

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Μελετητές - Καθηγητές κάθε ειδικότητας για την Υποστήριξη Φοιτητικών Εργασιών.

Telephone
Ι. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Δήμος Τήνου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ξενοδοχείο πολυτελείας που διαχειρίζεται η εταιρία στην Τήνο αναζητά Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων για τη σεζόν 2018. Απαραίτητα

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [MEDIA WORLD LTD (EE)]

Γραμματική υποστήριξη για εταιρία παραγωγής οπτικοακουστικών. Απαιτούμενα προσόντα ,εμπειρία σε studio ηχογραφήσεων ή διαφημιστική εταιρία. Γνώση της Αγγλικής και της Ελληνικής γλώσσας, Μεγάλη ευχέρεια στη σύνταξη ραδιοφωνικού κειμένου. Βιογραφικά στο cv@mediaworld.gr

12 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Βλάχος Γεώργιος]

Ζητείται κοπέλα 18-30 ετών για γραμματειακή υποστήριξη.

09 Οκτ
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητές παιδαγωγικών σχολών για δημιουργία εκπαιδευτικού υλικού Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχιούχος

03 Οκτ
Πανελλήνια [Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα]

Όμιλος επιχειρήσεων στον Πειραιά ζητεί Εργάτες όλων των ειδικοτήτων (κτίστες, σοβατζήδες, ηλεκτρολόγους, υδραυλικούς, πλακάδες και γενικών καθηκόντων) για μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στις Κυκλάδες. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780.