13 Φεβ

Μελετητές - καθηγητές όλων των ειδικοτήτων για την υποστήριξη Φοιτητικών Εργασιών

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Μελετητές - Καθηγητές κάθε ειδικότητας για την Υποστήριξη Φοιτητικών Εργασιών.

Telephone
Ι. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Αισθητική, Μόδα Ομορφιά Κομμωτική τέχνη Αισθητική Επαγγελματικό μακιγιάζ Κοπτική / ραπτική Απαιτούμενα προσόντα:

18 Ιαν

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Παιδαγωγικά Εικαστικά, Τεχνικά Μουσική, Μουσικοκινητική Ψυχολογία, Εξελικτική Ψυχολογία Απαιτούμενα προσόντα:

18 Ιαν
Πανελλήνια [Ξενοδοχειακή μονάδα]

Όμιλος επιχειρήσεων στον Πειραιά ζητεί Εργάτες όλων των ειδικοτήτων (κτίστες, σοβατζήδες, ηλεκτρολόγους, υδραυλικούς, πλακάδες και γενικών καθηκόντων) για μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στις Κυκλάδες. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Τουριστικών Ξενοδοχειακών Εστιατορική Οργάνωση Λειτουργία Ξενοδοχείων Bar / Βarista Food Βeverage Οινολογία Απαιτούμενα

18 Ιαν

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Οπτικοακουστικά μέσα Φωτογραφία, fashion / food photography Σκηνοθεσία, μοντάζ, σενάριο Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή/και ΑΕΙ