12 Ιαν

Business Acount Manager

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, η Telecom Energy Management αναζητά νέους-εες για την στελέχωση του τμήματος Β2Β πωλήσεων στον κλάδο της ενέργειας.
Η ομάδα B2B πωλήσεων είναι υπεύθυνη για την επικοινωνία με επιχειρήσεις και ελεύθερους επαγγελματίες στην Αττική, με στόχο την ανάπτυξη και διατήρηση πελατολογίου καθώς και την προώθηση νέων με βάση τις εξειδικευμένες ανάγκες του πελάτη.

Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη πελατολογίου
Απαραίτητα Προσόντα:
• Απολυτήριο Λυκείου. Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό
• Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες και άνεση στην επικοινωνία
• Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
• Εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων θα συνεκτιμηθεί
• Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και γνώση Αγγλικών
• Αυτοπαρακίνηση και ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
• Ομαδικό πνεύμα
• Μεταφορικό μέσο

Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:
• Ανταγωνιστικό σταθερό μηνιαίο μισθό

• Σύμβαση αορίστου χρόνου.

• Άριστο εργασιακό περιβάλλον.
• Ελκυστικό Bonus παραγωγικότητας
• Έξοδα μετακίνησης
• Δυνατότητα πρόσβασης σε εταιρικές παροχές για τους εργαζομένους
• Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη σε θέματα ανάπτυξης πωλήσεων και νέων υπηρεσιών.
• Δυνατότητα εξέλιξης .

Telecom Energy Management

Σχετικες Αγγελιες

10 Δεκ
Αθήνα [MSD]

MSD is a global health care leader with a diversified portfolio of prescription medicines, vaccines and animal health products. The difference between

Tags:

22 Νοε
Αθήνα [CareAcross]

CareAcross is looking for someone to support its Business Operations, in a part-time and flexible arrangement. The goal is to help the company achieve more,

19 Νοε
Αθήνα [ICAP Group]

ICAP Executive Search & Selection part of ICAP Group, the largest Business Services Group in South-Eastern Europe, is among the top premium consultancies in

13 Δεκ
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Front Office Manager (Κωδικός 010) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία 2 - 5 ετών σε παρόμοια θέση σε

13 Δεκ

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην πλατεία Συντάγματος επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Food Beverage Manager (Κωδικός 013) Απαιτούμενα προσόντα: Οργάνωση και διαχείριση επισιτιστικών τμημάτων Προϋπηρεσία σε