11 Ιαν

Θέση εργασίας στη Σαντορίνη

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Νέος – Nεα ζητείτε για σεζόν Σαντορίνη. Απαραίτητες ξένες γλώσσες με προτίμηση τα αγγλικά. Κάτοχος διπλώματος μηχανής και αμαξιού .Γνώσεις σε scooter,buggy ,quad και γενικότερα μηχανολογίας θα εκτιμηθούν. παρέχεται στέγαση εάν είναι απαραίτητο. Email: info@santorini-rentme.com Τηλ: 6970880984.

Telephone
ΝΙΚΟΣ ΦΥΤΡΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιουν
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί για μόνιμη εργασία: Βοηθό Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον 3 χρόνων σε ανάλογη θέση στον ξενοδοχειακό τομέα Πτυχίο ανώτατης σχολής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε λογιστήριο ξενοδοχείου Άριστη γνώση

07 Ιουν
Δήμος Θήρας [LIDL]

Υποδιευθυντής-τρια Καταστήματος στη Σαντορίνη Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον

05 Ιουν

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί για μόνιμη εργασία: Λογιστή/τρια Α' Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον 3 χρόνων σε ανάλογη θέση στον ξενοδοχειακό τομέα Πτυχίο ανώτατης σχολής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε λογιστήριο ξενοδοχείου Άριστη γνώση

31 Μαι
Δήμος Θήρας [Boutique Hotel Chain]

Βοηθός Μάγειρα / Ζαχαροπλάστη για παρασκευή πρωινών / αρτοσκευασμάτων / γλυκών σε boutique hotel chain στην Οία Σαντορίνης. Διαμονή εξασφαλισμένη. Αναλυτικό βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

30 Μαι
Δήμος Θήρας [Mediterranean White Hotel]

Το ξενοδοχείο Mediterranean White επιθυμεί να προσλάβει: Α' Β' Μάγειρες Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Πνεύμα συνεργασίας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσαρμοστικότητα και