11 Ιαν

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΠΟΠΤΕΣ/ΕΠΟΠΤΡΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ

Αργοστόλι Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται επόπτες/επόπτριες καθαρισμου, καθαριστές και καθαρίστριες, για πλήρη απασχόληση, με μισθό λίαν ικανοποιητικό, νόμιμη ασφάλιση και BONUS, για το αεροδρόμιο της Κεφαλονιάς. Πληροφορίες: Αναστασάκη Μαρία Τηλ. Επικοινωνίας: 2821027721
Email: facilityexperts3@gmail.com

Telephone
ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουν
Δήμος Πατρέων [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Πάτρας: Προωθητές/τριες τσιγάρων, ποτών, τροφίμων, προϊόντων

14 Ιουν
Πανελλήνια [ΣΕΛΕΚΤ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΡΤΝΕΡ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ]

Η διεθνής εταιρία SSP, που δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης, ζητά να προσλάβει προσωπικό για τη στελέχωση του εστιατορίου, που πρόκειται να λειτουργήσει στον διεθνή αερολιμένα Χανίων. Επόπτες Καταστημάτων Προσόντα υποψηφίων: Πτυχίο σχολής τουριστικών

08 Ιουν
Πανελλήνια [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης: Επόπτες προωθητικών ενεργειών και εκδηλώσεων. Η

06 Ιουν
Ανατολικής Αττικής [ΣΕΛΕΚΤ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΡΤΝΕΡ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ]

Η διεθνής εταιρία SSP, που δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης, ζητά να προσλάβει προσωπικό για τα εστιατόριά της, που λειτουργούν στον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών. Επόπτες Καταστημάτων Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικά σημειώματα. [Για να στείλετε

04 Ιουν
Χαλάνδρι [Green Promotions and Sales]

Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ GREEN PROMOTIONS & SALES ΑΝΑΖΗΤΑ ΑΤΟΜΑ 30-45 ΕΤΩΝ ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ Ι.Χ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΕΝΤΥΠΩΝ, ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ.ΟΙ