11 Ιαν

Ηλεκτρολογος οχηματων -ηλεκτρονικος

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητειται ηλεκτρολογος οχηματων-ηλεκτρονικος για να εργαστει σε συνεργειο αυτοκινητων
Αρμοδιότητες: υπευθυνος ηλεκτρολογειου
Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσια,χρηση διαγνωστικου εξοπλισμου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:πληρη και μονιμη εργασια σε ευχαριστο περιβαλλον ικανοποιητικες απολαβες

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητούνται Υδραυλικός, Ηλεκτρολόγος και Θερμαστής Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο από αντίστοιχη σχολή Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 ετών και άνω σε ανάλογη θέση εργασίας Επαγγελματισμός με πνεύμα συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει:

13 Δεκ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η εταιρία Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά άτομα με την ειδικότητα του Ηλεκτρολόγου Απαραίτητο προσόν: Κάτοχος άδειας τεχνίτη ηλεκτρολόγου Δ' ειδικότητας Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ελληνική γλώσσα. Μόνο τα βιογραφικά που

12 Δεκ
Πανελλήνια [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη Α.Ε., εξουσιοδοτημένος έμπορος της Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη Ηλεκτρολόγο Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πολυετής επαγγελματική εμπειρία (κατά προτίμηση σε GROUP VAG) Άριστη γνώση σε νέες τεχνολογίες και χρήση διαγνωστικού εξοπλισμού Τεχνική εκπαίδευση, επαγγελματική

12 Δεκ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω

07 Δεκ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό της πολυεθνικής εταιρίας Toyota Material Handling Greece