11 Ιαν

Ηλεκτρολογος οχηματων -ηλεκτρονικος

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητειται ηλεκτρολογος οχηματων-ηλεκτρονικος για να εργαστει σε συνεργειο αυτοκινητων
Αρμοδιότητες: υπευθυνος ηλεκτρολογειου
Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσια,χρηση διαγνωστικου εξοπλισμου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:πληρη και μονιμη εργασια σε ευχαριστο περιβαλλον ικανοποιητικες απολαβες

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουν
Πανελλήνια [PowerSales]

Η PowerSales ζητά για άμεση πρόσληψη Ηλεκτρολόγο – Ηλεκτρονικό Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. με προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε σχετικό αντικείμενο (ηλεκτροπαροχικά συστήματα, UPS, ανορθωτές) για το τεχνικό τμήμα της. Γνώσεις Η/Υ και αγγλικών απαραίτητες. Όρεξη για δουλειά, ευχάριστη διάθεση. Η εταιρία προσφέρει

19 Ιουν
Πανελλήνια [AGT Engineering & Operations Services]

Η AGT Engineering Operations Services είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία παροχής υπηρεσιών στους τομείς των Facility Management, Engineering Projects, Security Protection Systems, Energy Environmental etc. Δραστηριοποιείται τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό με πελατολόγιο που συνθέτουν κορυφαίες επιχειρήσεις και οργανισμοί. H

18 Ιουν
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται για μόνιμη εργασία σε μεγάλες εταιρίες και εργοστάσια στη Γερμανία και για το παρακάτω επάγγεμα: Μηχανικός Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Με ή χωρίς γνώσεις γερμανικών (εάν χωρίς γερμανικά, απαραίτητες οι γνώσεις αγγλικών σε καλό επίπεδο) Καλή φυσική κατάσταση

18 Ιουν

Ζητείται για μόνιμη εργασία σε μεγάλες εταιρίες και εργοστάσια στη Γερμανία και για το παρακάτω επάγγεμα: Ηλεκτρονικός Εγκαταστάσεων Απαραίτητα προσόντα: Με ή χωρίς γνώσεις γερμανικών (εάν χωρίς γερμανικά, απαραίτητες οι γνώσεις αγγλικών σε καλό επίπεδο) Καλή φυσική κατάσταση Προϋπηρεσία

14 Ιουν
Πανελλήνια [ΑΦΟΙ ΦΙΛΟΣΙΔΗ ΑΕ]

Η Αφοί Φιλοσίδη Α.Ε., εξουσιοδοτημένος έμπορος της Kosmocar A.E., ζητά για άμεση πρόσληψη Ηλεκτρολόγο Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πολυετής επαγγελματική εμπειρία (κατά προτίμηση σε GROUP VAG) Άριστη γνώση σε νέες τεχνολογίες και χρήση διαγνωστικού εξοπλισμού Τεχνική εκπαίδευση, επαγγελματική