11 Ιαν

Ηλεκτρολογος οχηματων -ηλεκτρονικος

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητειται ηλεκτρολογος οχηματων-ηλεκτρονικος για να εργαστει σε συνεργειο αυτοκινητων
Αρμοδιότητες: υπευθυνος ηλεκτρολογειου
Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσια,χρηση διαγνωστικου εξοπλισμου
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:πληρη και μονιμη εργασια σε ευχαριστο περιβαλλον ικανοποιητικες απολαβες

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση: Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω

18 Σεπ
Πανελλήνια [Ελληνική πολυεθνική εταιρία]

Ελληνική πολυεθνική εταιρία ζητά για εργασία Ηλεκτρονικό Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ηλεκτρονικής Καλές γνώσεις αγγλικών και Η/Υ Επιθυμητή γνώση επισκευής θερμικών εκτυπωτών Απαραίτητη ελάχιστη εμπειρία 5 ετών σε επισκευή ηλεκτρονικών συσκευών και αντικατάσταση ανταλλακτικών

13 Σεπ
Πανελλήνια [ST. GEORGE LYCABETTUS]

Το ξενοδοχείο St. George Lycabettus 5* αναζητά: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗ Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης Σχολής Απαραίτητα άδεια άσκησης επαγγέλματος Εργασιακή εμπειρία (3-5) έτη σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία Γνώση αγγλικών Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Διάθεση για εξυπηρέτηση Προσφέρονται:

13 Σεπ
Πανελλήνια [Εταιρία εξειδικευμένου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στη διάθεση εξειδικευμένου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού αναζητά για την έδρα της στην Αθήνα: Ηλεκτρονικό Ιατρικών Μηχανημάτων με πλήρες ωράριο ή ημιαπασχόληση. Προφίλ υποψηφίου: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στον χώρο Πολύ καλή

12 Σεπ
Πανελλήνια [ARI A.E.]

H ΑRI Greek Antipasti Α.Ε. βιομηχανία τροφίμων με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο, βρίσκεται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής και αναζητά νέο συνεργάτη για τη θέση: Ηλεκτρολόγος / Μηχανικός Παραγωγής Καθήκοντα θέσης: Εκτέλεση και εποπτεία προκαθορισμένων συντηρήσεων Εντοπισμός, αξιολόγηση και επίλυση