11 Ιαν

Ζητείται διανομέας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομέας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε μας στο 6949333566

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

29 Μαι
Θεσσαλονίκη [Coffee Lab]

Ζητείται διανομέας απο γνωστή αλυσίδα καφέ στο κέντρο. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

13 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Cibologimata]

Ζητείται διανομέας στο κατάστημα Cibologimata στο Ελευθέριο Κορδελιό Θεσσαλονίκης με δικό του μηχανάκι για 5ωρη εργασία / 6 μέρες την εβδομάδα / 3,7 ευρώ την ώρα. Για εναλλακτικό ωράριο ή περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το email μας. Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση Cibologimatawork@gmail.com

11 Ιουν
Πάτρα [PIZZA FAN (Αγίας Σοφίας 48-50, ΠΑΤΡΑ)]

Από κεντρικό κατάστημα Εστίασης στην Πάτρα (πιτσαρία), ζητείται διανομέας με δικό του μηχανάκι, για ΟΛΙΚΗ απασχόληση.

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΤΗΜΑ ΧΕΙΜΩΝΙΔΗ]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΖΗΤΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΑΜΕΣΑ ΟΔΗΓΟ-ΔΙΑΝΟΜΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΧΩΡΑ. Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΘΕΣΗ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Γ ' ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ Π.Ε.Ι Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΙΣΘΟΣ 600€

18 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ]

Ζητείται πωλήτρια για κατάστημα γυναικείων ρούχων στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικού στο viografikomcb@gmail.com