11 Ιαν

Ζητείται διανομέας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομέας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε μας στο 6949333566

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΒΑΣΙΛΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΟΣ(ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ) ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ-ΒΟΥΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΜΕ ΜΙΣΘΟ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ Κο ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ 2310922885 & 6976892002

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ]

Υπάλληλος για κατάστημα ανταλλακτικών με δικό του μηχανάκι. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα για μηχανή εως 150cc Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: εργασία πενθήμερη

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Πολυκαταστήματα ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ]

Ζητείται πωλητής/πωλήτρια από τα Πολυκαταστήματα ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ. Ο υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει : • Εξειδίκευση στην Γυναικεία & Ανδρική ένδυση και υπόδηση • Προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση στον κλάδο Υπόδησης/Ένδυσης • Γνώση τεχνικών πωλήσεων και υποδειγματικής εξυπηρέτησης • Γνώση παρακολούθησης στατιστικών στοιχείων παραλαβών και πωλήσεων • Ικανότητα αποτελεσματικής και εποικοδομητικής επικοινωνίας πολλαπλών πληροφοριών • Γνώση Αγγλικών Επίσης...

... ο υποψήφιος θα πρέπει να έχει ομαδικό πνεύμα, θετική στάση και επικοινωνιακό χαρακτήρα.

Οι ενδιαφερόμενοι/-ες παρακαλούνται να στείλουν
το βιογραφικό τους σημείωμα στο: bickykanello@gmail.com

Tags:

10 Δεκ
Αθήνα [THE SALAD PROJECT]

Δικό του μηχανάκι και εμπειρία, προσφέρεται πολύ καλός μισθός, πλήρης ασφάλιση ωράριο πενθήμερο μεσημεριανό , Δευτέρα - Παρασκευή 13.00- 17.00. Είδος Εργασίας

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΤΟΨΗΣ ΑΕ]

ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΡΕΤΖΙΚΙ-ΠΕΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΖΗΤΑ ΔΙΑΝΟΜΕΑ ΗΛΙΚΙΑΣ 20-35 ΚΑΤΟΧΟ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2310675675 ΣΕ ΩΡΕΣ 13.00-17.00ΜΜ