11 Ιαν

Πωλητής Καταστήματος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Trenkwalder Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της κινητής τηλεφωνίας, αναζητά Πωλητή Καταστήματος στην περιοχή της Αθήνας. Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πώληση κινητής (τηλεφωνικά ή σε κατάστημα) απαραίτητη Απόφοιτος Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. Ευχέρεια στην...

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Αθήνα [MANPOWER]

Πωλητής Καταστήματος Ανδρικής Ένδυσης (Κέντρο Αθηνών) Διαθέτεις εμπειρία στις πωλήσεις ρούχων; Είσαι επικοινωνιακός και θέλεις να εργαστείς ως πωλητής σε γνωστή premium εταιρία ανδρικών ενδυμάτων; Η ManpowerGroup, για λογαριασμό γνωστής και αναπτυσσόμενης εταιρίας Premium ανδρικής ένδυσης, αναζητά

11 Φεβ
Πανελλήνια [Instante men’s fashion]

Υπάλληλος Καταστήματος / Πωλητής-τρια Από γνωστό κατάστημα ανδρικών ενδυμάτων στην περιοχή της Καλαμαριάς ζητείται άμεσα υπάλληλος (νεαρός ή κοπέλα) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Εμπειρία στις πωλήσεις Όρεξη για δουλειά Ευδιάθετος χαρακτήρας Ευγένεια Επικοινωνιακές

07 Φεβ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, οίκου υψηλής ραπτικής, αναζητά

31 Ιαν
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχετε εμπειρία στις πωλήσεις καταστήματος; Σας ενδιαφέρει ο χώρος των οδοντιατρικών μηχανημάτων; Είστε επικοινωνιακοί με πάθος για πωλήσεις; Αν η απάντησή σας είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει τις παρακάτω παροχές στον Πωλητή Καταστήματος:

15 Φεβ
Πανελλήνια [MINDTRAP ]

Ζητείται Πωλητής/τρια Η διαφημιστική εταιρία Mindtrap αναζητά άμεσα εμφανίσιμους νέους και νέες για στελέχωση καταστημάτων τηλεπικοινωνιών για σκοπό γνωστής εταιρίας ενέργειας με σύμβαση εργασίας πενθήμερης, 5ωρης, διάρκειας 1-2 μηνών. Η θέση έχει ως αντικείμενο την πώληση εντός του καταστήματος