11 Ιαν

Πωλητής Καταστήματος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Trenkwalder Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της κινητής τηλεφωνίας, αναζητά Πωλητή Καταστήματος στην περιοχή της Αθήνας. Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πώληση κινητής (τηλεφωνικά ή σε κατάστημα) απαραίτητη Απόφοιτος Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. Ευχέρεια στην...

Σχετικες Αγγελιες

20 Αυγ
Αθήνα [MANPOWER]

Πωλητής Καταστήματος Ανθοπωλείου / Διακόσμησης - Χαλάνδρι Είσαι ευέλικτος με εμπειρία στις πωλήσεις premium ρούχων; Μπορείς να συμβουλεύεις απαιτητικούς πελάτες; Τώρα μπορείς να εργαστείς σε μία δυναμική ελληνική εταιρία! Η ManpowerGroup, για λογαριασμό γνωστής και αναπτυσσόμενης ελληνικής εταιρίας

17 Αυγ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχετε εμπειρία στις πωλήσεις καταστήματος; Σας ενδιαφέρει ο χώρος των οδοντιατρικών μηχανημάτων; Είστε επικοινωνιακοί με πάθος για πωλήσεις; Αν η απάντησή σας είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει τις παρακάτω παροχές στον πωλητή καταστήματος:

27 Ιουλ

Πωλητής Καταστήματος Ανδρικής Ένδυσης (Γλυφάδα και Κέντρο Αθήνας) Είσαι ευέλικτος με εμπειρία στις πωλήσεις ρούχων; Παρακολουθείς την ανδρική μόδα; Θέλεις να εργαστείς ως πωλητής σε γνωστή ελληνική premium εταιρία; Η ManpowerGroup, για λογαριασμό γνωστής και αναπτυσσόμενης ελληνικής εταιρίας ανδρικής

21 Αυγ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της: Πωλητή Κομμωτηρίου (HR SL1297) Περιγραφή θέσης: Υπεύθυνος/ η για την ανάπτυξη και διατήρηση του πελατολογίου σε Αθήνα και επαρχία Προσόντα: Προϋπηρεσία

21 Αυγ
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ VODAFONE]

Κατάστημα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας στην Πετρούπολη και στη Ν. Φιλαδέλφεια ζητά Πωλητές / Πωλήτριες Καταστήματος . Εάν αναζητάς ενα δυναμικό ξεκίνημα ή