11 Ιαν

Πωλητής Καταστήματος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Trenkwalder Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της κινητής τηλεφωνίας, αναζητά Πωλητή Καταστήματος στην περιοχή της Αθήνας. Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πώληση κινητής (τηλεφωνικά ή σε κατάστημα) απαραίτητη Απόφοιτος Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. Ευχέρεια στην...

Σχετικες Αγγελιες

02 Μαι
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Σας αρέσει ο χώρος της τεχνολογίας; Έχετε εμπειρία ως πωλητής / πωλήτρια σε κατάστημα τηλεπικοινωνιών; Αν είστε άτομο ενθουσιώδες, με όρεξη και διάθεση να εργαστείτε στον χώρο της λιανικής πώλησης σε κατάστημα πολυεθνικής εταιρίας τηλεπικοινωνιών, τότε έχουμε τη θέση που σας ταιριάζει. Παροχές:

25 Μαι
Πανελλήνια [ΓΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Α.Β.Ε.Ε]

Τα ζαχαροπλαστεία Kωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Πωλητής / Πωλήτρια Αναφερόμενος-η στον/στην διευθυντή-τρια του καταστήματος, οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Παρέχεις την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους

25 Μαι
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Προϊστάμενο Καταστήματος με έδρα τα βόρεια προάστια. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και της αγγλικής γλώσσας Γνώση Microsoft Office Εμπειρία τουλάχιστον 5 - 8 χρόνων στον τομέα εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα επικοινωνίας Οργανωτική

25 Μαι
Πανελλήνια [BAZAAR]

Πωλητής /τρια / Ταμίας Super Market - Αθήνα Στην Bazaar Α.Ε, μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας, για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή, με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός μας

25 Μαι
Πανελλήνια [FIGURA ]

Πωλητής / Leader – Αθήνα Ο πωλητής / leader είναι ο συνδετικός κρίκος και ο δίαυλος επικοινωνίας της εταιρίας με τους πελάτες / μέλη της. Είναι υπεύθυνος για τη στοχευμένη προώθηση των υπηρεσιών του ομίλου στην πελατεία του και την εξαιρετική εξυπηρέτηση του πελάτη / μέλους. Σχεδιάζει, οργανώνει και