11 Ιαν

Πωλητής Καταστήματος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Trenkwalder Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της κινητής τηλεφωνίας, αναζητά Πωλητή Καταστήματος στην περιοχή της Αθήνας. Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πώληση κινητής (τηλεφωνικά ή σε κατάστημα) απαραίτητη Απόφοιτος Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. Ευχέρεια στην...

Σχετικες Αγγελιες

05 Νοε
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχετε εμπειρία στις πωλήσεις καταστήματος; Σας ενδιαφέρει ο χώρος των οδοντιατρικών μηχανημάτων; Είστε επικοινωνιακοί με πάθος για πωλήσεις; Αν η απάντησή σας είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει τις παρακάτω παροχές στον πωλητή καταστήματος:

31 Οκτ
Αθήνα [MANPOWER]

Πωλητής Καταστήματος Ανδρικής Ένδυσης – Γλυφάδα και Κέντρο Αθήνας Διαθέτεις εμπειρία στις πωλήσεις ρούχων; Είσαι επικοινωνιακός και θέλεις να εργαστείς ως πωλητής σε γνωστή premium εταιρία ανδρικών ενδυμάτων; Η ManpowerGroup, για λογαριασμό γνωστής και αναπτυσσόμενης εταιρίας premium ανδρικής ένδυσης,

26 Οκτ

Πωλητής Καταστήματος Ανδρικής Ένδυσης - (Γλυφάδα) Είσαι επικοινωνιακός, διαθέτεις εμπειρία στις πωλήσεις ρούχων; Θέλεις να εργαστείς ως πωλητής σε γνωστή premium εταιρία ανδρικών ενδυμάτων; Η ManpowerGroup, για λογαριασμό γνωστής και αναπτυσσόμενης εταιρείας Premium ανδρικής ένδυσης, αναζητά Πωλητή

15 Νοε
Πανελλήνια [Μεγάλος όμιλος εταιριών]

Μεγάλος όμιλος εταιριών με επιτυχημένη πορεία στον χώρο της Αισθητικής Ιατρικής στην Ευρώπη, προγραμματίζει την έναρξη λειτουργίας του νέου brand name του σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Για την στελέχωση των νέων του χώρων ιατρικής αισθητικής επιθυμεί να προσλάβει Διευθυντή Καταστήματος Περιγραφή

15 Νοε

Μεγάλος όμιλος εταιριών με επιτυχημένη πορεία στον χώρο της αισθητικής ιατρικής στην Ευρώπη, προγραμματίζει την έναρξη λειτουργίας του νέου brand name του σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Για την στελέχωση των νέων του χώρων ιατρικής αισθητικής επιθυμεί να προσλάβει Διευθυντή Πωλήσεων Καταστήματος