10 Ιαν

Πωλήσεις-Δημόσιες σχέσεις εταιρεία διεθνών μεταφορών

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στέλεχος για το τμήμα πωλήσεων στην εταιρεία διεθνών μεταφορών Principalline Thessaloniki.
Προυπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων απαραίτητη. Κάτοχος ΙΧ αυτοκινήτου.
Μόνο σοβαρά βιογραφικά παρακαλούμε.

Principalline

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Ζητείται έμπειρος-η οδηγός διεθνών μεταφορών με Ε κατηγορίας δίπλωμα, ADR και ΠΕΙ από μεταφορική εταιρία που πηγαίνει στην Κεντρική Ευρώπη και γνώσεις από ανατολικά. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6945375827 Ώρες επικοινωνίας ΔΕ-ΠΑ 09:00-16:00 Εδρα Θεσσαλονίκη

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Διαφημιστική Εταιρεία]

Η εταιρεία μας είναι μία νεοσύστατη διαφημιστική εταιρεία και στα πλαίσια της ανάπτυξής της επιλέγει 3 φιλόδοξα άτομα έως 30 ετών, άμεσα διαθέσιμα, με επικοινωνιακό και ευχάριστο χαρακτήρα, με προϋπηρεσία ή χωρίς, για τη στελέχωση των τμημάτων της στην Θεσσαλονίκη. Η εταιρεία μας προσφέρει πλήρη εκπαίδευση. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα (με πλήρη στοιχεία επικοινωνίας) στην ηλεκτρονική διεύθυνση: recruiting@elevenmarketing.gr

08 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Actionline Ltd.]

H ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για στελέχωση της θέσης του Υπάλληλου Γραφείου για Εξυπηρέτηση Πελατών, με άμεση διαθεσιμότητα, για την περιοχή της Σίνδου, Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα Προσόντα: • Απόφοιτος/η τουλάχιστον Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης • Βασικές Γνώσεις στην Αγγλική Γλώσσα • Βασικές Γνώσεις Φορολογικών (ΚΒΣ) Θεμάτων • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άρρενες) Επιθυμητά...

... προσόντα:
• Εργασιακή Εμπειρία σε μεταφορικές εταιρίες / εταιρείες αποθηκών
• Εξοικείωση στην χρήση Προγραμμάτων ERP (Κατά προτίμηση στο “SAP”)
• Γνώσεις Χειρισμού Συστημάτων WMS (κατά προτίμηση του “MANTIS Lv.3+”)
• Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Παροχές:
• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και Ασφάλισης
• Προοπτικές εξέλιξης
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της ΑCTIONLINE, θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Tags:

07 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACTION LINE]

  HΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για στελέχωση της θέσης του Υπάλληλου γραφείου για εξυπηρέτηση πελατών με άμεση διαθεσιμότητα για την περιοχή τηςΣίνδου. Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Προϋπηρεσία

31 Μαι
Θεσσαλονίκη [Exnet Hellas]

"Ζητείται άτομο για την θέση εξωτερικών πωλήσεων σε εταιρεία διαφήμισης και κατασκευής ιστοσελίδων. Υψηλές αποδοχές και προοπτικές μόνιμης καριέρας. Παρέχεται εκπαίδευση και καριέρα. Δεκτοί από όλη την Ελλάδα. Αποστολή βιογραφικού στο job@exnet.gr Διεύθυνση 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι"