10 Ιαν

ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

Μυτιλήνη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΕΝΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Η Swissport, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει κενές θέσεις εργασίας για τον σταθμό στον κρατικό αερολιμένα της ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα.
Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email mjt.station@swissport.gr ή στο fax 2251061490, υπόψη κας Λάγου Αικατερινής.

Περιγραφή ΘέσηςΑπαραίτητα Προσόντα

Εποχιακοί Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Επιβατών
•Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Οποιαδήποτε αλλή γλώσσα θεωρείται προσόν.
•Γνώση Η/Υ
•Ικανότητες επικοινωνίας
•Ομαδικό πνεύμα και πνεύμα συνεργασίας
•Ικανότητες επίλυσης προβλημάτων
•Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών

Εποχιακοί Οδηγοί Λεωφορείων Πίστας
•Απολυτήριο Γυμνασίου
•Άδεια οδήγησης κατηγορίας Δ’
•Υψηλή αίσθηση ασφάλειας και ευθύνης

Εποχιακοί Εργάτες Πίστας
•Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση και σε δύσκολες καιρικές συνθήκες

Εποχιακοί Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Αεροσκαφών
•Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Οποιαδήποτε άλλη γλώσσα θεωρείται προσόν
•Γνώση Η/Υ
•Ικανότητες Επίλυσης προβλημάτων

Η αξιολόγηση των βιογραφικών θα ξεκινήσει άμεσα και θα συνεχιστεί μέχρι την κάλυψη των θέσεων εργασίας.
Ο μισθός θα καθοριστεί με βάση τα προσόντα και την εμπειρία του υποψηφίου.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής των βιογραφικών είναι η 28/02/2018 .
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Αικατερίνη Λάγου
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22510 62080

Telephone
ΝΤΡΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ