09 Ιαν

Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος OnLine Education με αντικείμενο την εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση ζητά συνεργάτες – καθηγητές , Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών, Τούρκικων, Ρώσικων, Σουηδικών.

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος OnLine Education με αντικείμενο την εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση ζητά συνεργάτες – καθηγητές, Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών, Τούρκικων, Ρώσικων, Σουηδικών.

Αρμοδιότητες: Καθηγητές (Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών, Τούρκικων, Ρώσικων, Σουηδικών) εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση για τον Εκπαιδευτικός Όμιλος OnLine Education.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Προϋπηρεσία στην εκπαίδευση τουλάχιστον 10 ετών.
• Άριστη γνώση του αντικειμένου σε Επίπεδα (B2, C1, C2)
• Άριστη χρήση Η/Υ (word, ppt, κτλ)
• Μεράκι για διδακτικές καινοτομίες
• Συνέπεια – Αξιοπιστία - Δημιουργικότητα

Επιθυμητά Προσόντα:
• Ευχέρεια έκφρασης και επικοινωνίας
• Προϋπηρεσία στην εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση.
• Συστατικές επιστολές

Η εταιρία προσφέρει:
• Συνεχή εξέλιξη στην εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση
• Ευκαιρίες προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης.

Telephone
OnLine Education