09 Ιαν

Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος OnLine Education με αντικείμενο την εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση ζητά συνεργάτες – καθηγητές , Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών, Τούρκικων, Ρώσικων, Σουηδικών.

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος OnLine Education με αντικείμενο την εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση ζητά συνεργάτες – καθηγητές, Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών, Τούρκικων, Ρώσικων, Σουηδικών.

Αρμοδιότητες: Καθηγητές (Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών, Τούρκικων, Ρώσικων, Σουηδικών) εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση για τον Εκπαιδευτικός Όμιλος OnLine Education.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Προϋπηρεσία στην εκπαίδευση τουλάχιστον 10 ετών.
• Άριστη γνώση του αντικειμένου σε Επίπεδα (B2, C1, C2)
• Άριστη χρήση Η/Υ (word, ppt, κτλ)
• Μεράκι για διδακτικές καινοτομίες
• Συνέπεια – Αξιοπιστία - Δημιουργικότητα

Επιθυμητά Προσόντα:
• Ευχέρεια έκφρασης και επικοινωνίας
• Προϋπηρεσία στην εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση.
• Συστατικές επιστολές

Η εταιρία προσφέρει:
• Συνεχή εξέλιξη στην εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση
• Ευκαιρίες προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης.

Telephone
OnLine Education

Σχετικες Αγγελιες

06 Μαι
Θεσσαλονίκη [ANASTOPOULOS G. ]

Πωλητές επαγγελματίες με πείρα: Ζητούνται από Ανώνυμη Εταιρία ειδών αγρο-διατροφής, ως Εξωτερικοί Συνεργάτες για τοποθέτηση και προώθηση προϊόντων, με Έδρα (α) ΠΥΡΓΟΣ Ηλείας, (β) ΑΤΤΙΚΗ, (γ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. Απαραίτητα: [α] Επαγγελματική Εμπειρία στις Πωλήσεις, [β] Δελτίο Παροχής Υπηρεσιών, [γ] Δίπλωμα Οδήγησης, [δ] Όχημα.

25 Μαι
Πανελλήνια [GEA MUSIC]

Ο οργανισμός GEA-GRAMMO ΕΡΑΤΩ ΑΠΟΛΛΩΝ είναι μη κερδοσκοπικός οργανισμός είσπραξης συγγενικών σικαιωμάτων ηχογραφημένης μουσικής. Έχει ιδρυθεί το 2011 από τους Οργανισμούς Συλλογικής Διαχείρισης Τραγουδιστών (ΕΡΑΤΩ), Μουσικών (ΑΠΟΛΛΩΝ) και Παραγωγών (GRAMMO) και εκπροσωπεί το σύνολο των δικαιούχων

25 Μαι
Θεσσαλονίκη [Εταιρεία Προώθησης]

Εταιρεία προώθησης, αναζητά Εξωτερικούς Promoters στην Θεσσαλονίκη. Οι Εξωτερικοί Promoters, θα είναι υπεύθυνοι για την παρουσίαση, προώθηση και πώληση προϊόντων καρτοκινητής σε εξωτερικά σημεία. Η απασχόληση είναι πενθήμερη, εξάωρη ή τετράωρη. Η εταιρεία προσφέρει: Μηνιαίο μισθό και ασφαλιστική κάλυψη Bonus αποδοτικότητας βάσει επίτευξης στόχων Νεανικό περιβάλλον εργασίας Συνεχή εκπαίδευση σε τεχνικές προώθησης και προϊόντα καρτοκινητής Απαραίτητα...

... προσόντα:

Άμεση διαθεσιμότητα
Επικοινωνιακές ικανότητες
Διερεύνηση αναγκών του πελάτη

Tags:

23 Μαι
Αθήνα [Οικομάθεια]

Το Κέντρο Ιδιαιτέρων Μαθημάτων Οικομάθεια ζητά καθηγητές Γερμανικών για παράδοση μαθημάτων κατ' οίκον . Αρμοδιότητες: Διδασκαλία της Γερμανικής γλώσσας σε όλα τα επίπεδα. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Αντίστοιχου Πανεπιστημιακού τμήματος ή επάρκεια και άδεια διδασκαλίας. Επιθυμητά Προσόντα: Η εμπειρία και η ύπαρξη Μεταπτυχιακού ή Διδακτορικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Η εταιρία προσφέρει:Μόνιμη συνεργασία.

22 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία προώθησης]

Στελέχη Πωλήσεων και Εξυπηρέτησης Πελατών Καλύπτονται άμεσα 4 θέσεις του τμήματος πωλήσεων μεγάλης εταιρίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στο πλαίσιο νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούριου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: νέους/νέες έως 30 ετών με απολυτήριο