19 Απρ

Υπάλληλος αίθουσας πρατηρίου καυσίμων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος αίθουσας πρατηρίου καυσίμων - μίνι μάρκετ
Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση πελατών μίνι μάρκετ, έκδοση τιμολογίων, παρασκευή καφέ-ροφημάτων, διαχείριση συστήματος εισροών-εκροών
Απαραίτητα Προσόντα: παρασκευή καφέ, γνώση τιμολόγησης, γνώση διαχείρισης συστήματος εισροών-εκροών
Επιθυμητά Προσόντα: γνώση προγ΄ράμματος Softone
Η εταιρία προσφέρει: μισθό αναλόγως προσόντων

GAS TECh

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΖΟΥΛΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ]

Πώληση καυσίμων και πλύσιμο αυτοκινητου Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: επικοινωνία και διαθεση Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει:

24 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Gas Tech]

υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων εντός αίθουσας (μίνι μάρκετ-καφέ) Αρμοδιότητες: παρασκευή καφέ, εξυπηρέτηση πελατών μίνι μάρκετ, έκδοση τιμολογίων Απαραίτητα Προσόντα: γνώση παραγωγής καφέ Επιθυμητά Προσόντα: γνώση του συστήματος εισροών-εκροών Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση και μισθό αναλόγως προσόντων

16 Οκτ
Δυτικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Καταστήματος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Ασπρόπυργος Η εταιρία Τrenkwalder Ηellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών για το κατάστημα πρατηρίου υγρών καυσίμων στον Ασπρόπυργο. Απαραίτητα

05 Οκτ
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Ταμείου Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Μετς Η εταιρία Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά γυναίκα υπάλληλο ταμείου για πρατήριο υγρών καυσίμων στο Μετς. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών καυσίμων

05 Οκτ

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Αιγάλεω Η εταιρία Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών για πρατήριο υγρών καυσίμων στο Αιγάλεω. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών