02 Οκτ

ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Γ\' κατηγορίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

• Ζητείται ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Γ´ κατηγορίας
για φορτοεκφορτώσεις & παραδόσεις εντός του Ν. Θεσσαλονίκης
Καθήκοντα θέσης:
Πραγματοποίηση δρομολογίων και παραδόσεις εμπορευμάτων

Έδρα : Λάκκωμα Χαλκιδικής
Ωράριο: 08.00 - 16.00
Μισθός: 650€ + ένσημα
Αποστολή βιογραφικού: sales@office1.gr

OFFICE1

Σχετικες Αγγελιες

04 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΣΕΙΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑ ΠΟΤΩΝ Α.Ε.]

Ζητείται οδηγός από εταιρία εμπορίας ποτών με δίπλωμα κατηγορίας Γ για διανομή. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6974755796, Κος Μωυσίδης Δευτέρα με Παρασκευή: Αυστηρά 9πμ - 5μμ

06 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία ανακύκλωσης σίδηρων και μετάλλων]

Από εταιρία ανακύκλωσης σίδηρων και μετάλλων ζητείται Οδηγός με Άδεια Ε’ Κατηγορίας Επιθυμητή η γνώση χειρισμού γερανού. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2310 784752.

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΣΤΕΡΕΑ ΚΑΥΣΙΜΑ Α.Ε.]

Ζητείται οδηγός ΦΙΧ με εμπειρία σε ανατρεπόμενο και άδεια χειριστή περονοφόρου στην περιοχή αεροδρομίου.

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Στελιος Σταμπουλης]

Οδηγός ταξί για ρεπό Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

18 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα καιμέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης