02 Οκτ

ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Γ\' κατηγορίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

• Ζητείται ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Γ´ κατηγορίας
για φορτοεκφορτώσεις & παραδόσεις εντός του Ν. Θεσσαλονίκης
Καθήκοντα θέσης:
Πραγματοποίηση δρομολογίων και παραδόσεις εμπορευμάτων

Έδρα : Λάκκωμα Χαλκιδικής
Ωράριο: 08.00 - 16.00
Μισθός: 650€ + ένσημα
Αποστολή βιογραφικού: sales@office1.gr

OFFICE1

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής]

Zητείται Οδηγός Γ’ κατηγορίας με ΠΕΙ από μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής στην περιοχή Σταυρού Αγίας Παρασκευής για πρωινή ή νυχτερινή εργασία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ
Πανελλήνια [PILOT BEACH RESORT]

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων   αναζητά Οδηγό Δ' Κατηγορίας για τη φετινή τουριστική περίοδο. Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματικό δίπλωμα Δ' κατηγορίας Κατοχή ΠΕΙ Πολύ καλή γνώση αγγλικών (επίπεδο Lower)

10 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΜΕΤΑΛΙΚΑ Α.Ε.]

ΟΔΗΓΟΣ Γ' με καρτα ψηφιακου ταχογραφου Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Με εμπειρια στη διανομη [μεταφορικες] Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Αποστειλατε βιογραφικο στο παρακατω φαξ η μαιλ.

09 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Φιλανθρωπικός σύλλογος]

Φιλανθρωπικός σύλλογος στη Θεσσαλονίκη, αναζητά Οδηγό (γυναίκα) επαγγελματικού αυτοκινήτου - ασθενοφόρου με κύριο αντικείμενο τη μεταφορά και φροντίδα ασθενών από και προς νοσοκομεία της πόλης, καθώς και την επιμέλεια της καθαριότητας των κοινόχρηστων χώρων των εγκαταστάσεων του συλλόγου

05 Οκτ
Ανατολικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των logistics, αναζητά: Οδηγό Γ' Κατηγορίας Προφίλ υποψηφίου: Πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας (ΠΕΙ) Κάτοχος ηλεκτρονικού ταχογράφου Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη Κάτοχος αυτοκινήτου / μοτοσικλέτας