02 Οκτ

ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Γ\' κατηγορίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

• Ζητείται ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Γ´ κατηγορίας
για φορτοεκφορτώσεις & παραδόσεις εντός του Ν. Θεσσαλονίκης
Καθήκοντα θέσης:
Πραγματοποίηση δρομολογίων και παραδόσεις εμπορευμάτων

Έδρα : Λάκκωμα Χαλκιδικής
Ωράριο: 08.00 - 16.00
Μισθός: 650€ + ένσημα
Αποστολή βιογραφικού: sales@office1.gr

OFFICE1

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΠΕ - ΕΞΠΡΕΣ ΕΛΛΑΣ ]

ΖΗΤΟΎΝΤΑΙ Οδηγοί με δίπλωμα Ε' κατηγορίας , κάτοχοι ΠΕΙ & κάρτας Ψηφιακού Ταχογράφου για άμεση πρόσληψη στην Εδρα μας στη Μάνδρα Αττικής. Απαραίτητη προϋπόθεση η Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση .Η εμπειρία στη τροφοδοσία Σούπερ Μάρκετ θα εκτιμηθει . ( Πληροφορίες στο τηλέφωνο 2105555441, Βιογραφικά στο info@lioudakis.gr ) Κεντρικά Γραφεία Μάνδρα Αττικής, 26ο χλμ Π.Ε.Ο.Α.Θ. Ωρες εξυπηρέτησης Καθημερινά 9:00 - 17:00. Απαραίτητα Προσόντα: ΠΕΙ & Κάρτα Ψηφιακού...

... ταχογράφου
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
Η εταιρία προσφέρει: Ελκυστικό πακέτο αποδοχής

Tags:

07 Δεκ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής]

Zητείται Οδηγός Γ’ κατηγορίας με ΠΕΙ από μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής στην περιοχή Σταυρού Αγίας Παρασκευής για πρωινή ή νυχτερινή εργασία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

06 Δεκ
Πανελλήνια [PILOT BEACH RESORT]

Το 5 αστέρων ξενοδοχείο Pilot Beach Resort στη Γεωργιούπολη Χανίων   αναζητά Οδηγό Δ' Κατηγορίας για την τουριστική περίοδο 2019. Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματικό δίπλωμα Δ' κατηγορίας Κατοχή ΠΕΙ Πολύ καλή γνώση αγγλικών (επίπεδο Lower) Επαγγελματική

01 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

30 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις νεοσύστατες εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Εργοδηγός Τμήματος Χαρτονοποιητικής Μηχανής (corrugator) Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Εμπειρία ως εργοδηγός