22 Φεβ

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητά ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητά
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ
για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη

Απαραίτητα προσόντα:
• Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-5 ετών σε Χρηματιστηριακή εταιρία
• Κάτοχος πτυχίου Α.Ε.Ι. Οικονομικής ή Χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης
• Πιστοποιητικό τύπου Α1 από την Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς Ελλάδος
• Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ και MS Office
• Άριστη γνώση Αγγλικών
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (εάν πρόκειται για άνδρα)

Επιθυμητά προσόντα:
• Πιστοποιητικό από την Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς Κύπρου

Απαραίτητα χαρακτηριστικά:
• Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
• Οξυμένες αριθμητικές και υπολογιστικές ικανότητες
• Ικανότητα συνδυασμού στοιχείων, πρόβλεψης μελλοντικών συνθηκών και ορθών εκτιμήσεων
• Ικανότητα τήρησης προθεσμιών και απόδοσης υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
• Οξεία αντίληψη των καταστάσεων
• Αποφασιστικότητα και ακεραιότητα
• Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
• Ικανότητα δημιουργίας και διατήρησης σχέσεων εμπιστοσύνης
• Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές:
• Μισθός αναλόγως προσόντων
• Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων και Νοσοκομειακής Περίθαλψης μετά τον πρώτο χρόνο συνεργασίας
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@interlife.gr

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

INTERLIFE ΑΑΕΓΑ

Σχετικες Αγγελιες

06 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Υπεύθυνος/η Υποστηρικτικών Λειτουργιών και Eπικοινωνίας - Θεσσαλονίκη Διακρίνεσαι για την οργανωτικότητα, τον επαγγελματισμό και την άνεσή σου στην επικοινωνία; H Manpower Group, για λογαριασμό πελάτη της, δικηγορικής εταιρίας, αναζητά Υπεύθυνο/η Υποστηρικτικών Λειτουργιών και Επικοινωνίας.

31 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Ζιγκριάδης Ευάγγελος]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Ζητείται δεσποινίδα - κυρία για γραμματειακή υποστήριξη με έδρα την Θεσσαλονίκη . Κύρια χαρακτηριστικά : Μητρική γλώσσα Βουλγαρική . Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή γενική - απλή . Δίπλωμα όχι απαραίτητα . Καλός χειρισμός του λόγου στην Βουλγαρική και Ελληνική γλώσσα. Μια φορά την εβδομάδα ημερήσιο έως το Μπλαγκόεβγραντ . Εργάσιμες ώρες 9 έως 2 το μεσημέρι...

Αντικείμενο εργασίας το κρέας πουλερικών .

Ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση .

Για το βιογραφικό σας :

manitari2013@gmail.com

Tags:

21 Σεπ
Πανελλήνια [LINK]

Λογιστής /στρια / Στέλεχος Μισθοδοσίας H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή/στρια – Στέλεχος Μισθοδοσίας. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Υποστήριξη στη

20 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [CREATE AND ACT]

Ζητείται Στέλεχος Εξαγωγών με άριστα αγγλικά και γερμανικά. (SS09) O/η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει: Άριστη γνώση αγγλικών και γερμανικών Άριστη γνώση χειρισμού internet Αντίληψη, ευελιξία και ταχύτητα Στις κύριες αρμοδιότητες περιλαμβάνεται η έρευνα αγοράς μέσω του διαδικτύου και η

19 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική Εταιρία]

Στέλεχος Παροχής Υπηρεσιών Καταξιωμένη εταιρία στον χώρο της διαφήμισης και παροχής υπηρεσιών ζητά νέο /α με σκοπό τη μόνιμη συνεργασία και με δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης. Από την εταιρία παρέχονται: Ελκυστικές αμοιβές, συνεχής εκπαίδευση με δυνατότητα πιστοποίησης και σύγχρονο –