22 Φεβ

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητά ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητά
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ
για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη

Απαραίτητα προσόντα:
• Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-5 ετών σε Χρηματιστηριακή εταιρία
• Κάτοχος πτυχίου Α.Ε.Ι. Οικονομικής ή Χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης
• Πιστοποιητικό τύπου Α1 από την Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς Ελλάδος
• Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ και MS Office
• Άριστη γνώση Αγγλικών
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (εάν πρόκειται για άνδρα)

Επιθυμητά προσόντα:
• Πιστοποιητικό από την Επιτροπή Κεφαλαιαγοράς Κύπρου

Απαραίτητα χαρακτηριστικά:
• Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
• Οξυμένες αριθμητικές και υπολογιστικές ικανότητες
• Ικανότητα συνδυασμού στοιχείων, πρόβλεψης μελλοντικών συνθηκών και ορθών εκτιμήσεων
• Ικανότητα τήρησης προθεσμιών και απόδοσης υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
• Οξεία αντίληψη των καταστάσεων
• Αποφασιστικότητα και ακεραιότητα
• Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
• Ικανότητα δημιουργίας και διατήρησης σχέσεων εμπιστοσύνης
• Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές:
• Μισθός αναλόγως προσόντων
• Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων και Νοσοκομειακής Περίθαλψης μετά τον πρώτο χρόνο συνεργασίας
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@interlife.gr

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

INTERLIFE ΑΑΕΓΑ

Σχετικες Αγγελιες

26 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά Στέλεχος Επιστημονικής Ομάδας Τηλεφωνικής Υποστήριξης για να στελεχώσει το τμήμα της Φορολογικής Υποστήριξης στη Θεσσαλονίκη: Τα μέλη της

07 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Βοηθό Ζαχαροπλάστη Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία στο

07 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [DATA MEDIA]

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της. Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει για λογαριασμό

06 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Innovation αναζητά Προγραμματιστή με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ από σχολές Πληροφορικής ή Πολυτεχνείου Android / Java Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση Καλή γνώση αγγλικών Καινοτομία και νέες ιδέες Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα

06 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Γραμματέας Διοίκησης και Υποστήριξης Εμπορικού Τμήματος - Θεσσαλονίκη Κωδικός θέσης: ADM 0612 Περιγραφή: Γνωστή εταιρία γυναικείας ένδυσης, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά Γραμματέα Διοίκησης και Υποστήριξης Εμπορικού Τμήματος για τη διεκπεραίωση καθηκόντων υποστήριξης Δ.Σ. και του εμπορικού