11 Απρ

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ-ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ-ΡΟΔΟΣ

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζαχαροπλάστης
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Άμεση πρόσληψη-Εργασία όλο τον χρόνο.

Bakery Rhodes

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ- ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΘΌΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ

18 Ιουν
Χαλκίδα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ!!!!!!!!!!! O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες ΑΝΔΡΕΣ στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security.(σε ισχύ) - Το ωράριο θα είναι κυλλιόμενο με βάρδιες. Επιθυμητή Προυπόθεση : - Κάτοικοι της γύρω περιοχής. Ικανοποιητικές αποδοχές!! Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ !!!!!! στο τηλ.6987851764/ 2610454327 για να κάνετε την αίτηση σας ή στείλτε μας βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com

14 Ιουν

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ!!!!! O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες ΑΝΔΡΕΣ στην ΡΙΤΣΩΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ. Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security.(σε ισχύ) - Το ωράριο θα είναι κυλλιόμενο με βάρδιες. Επιθυμητή Προυπόθεση : - Κάτοικοι της γύρω περιοχής. Ικανοποιητικές αποδοχές!! Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ !!!!!! στο τηλ.6987851764/ 2610454327 για να κάνετε την αίτηση σας ή στείλτε μας βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com

11 Ιουν
Δήμος Ρόδου [HHOTELS COLLECTION]

Η HHotels Collection (όμιλος επιχειρήσεων Χατζηλαζάρου) επιθυμεί να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της στη Ρόδο κατά τη θερινή σεζόν 2018 Α' Β' Ζαχαροπλάστη Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής ζαχαροπλαστικής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 4* ή 5* Ικανότητα

05 Ιουν
Πανελλήνια [SIGMA PHONE ]

Άμεση Πρόσληψη σε Άτομα για Τηλεφωνική Απασχόληση Η εταιρία SigmaPhone αμιγώς ελληνικός όμιλος με 25 χρονια παρουσίας στο χώρο παροχής υπηρεσιών είναι μία από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στον χώρο