17 Δεκ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ

Νέα Ερυθραία
Περιγραφή θέσης εργασίας:

*Σύνοψη θέσης εργασίας* ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ FAST FOOD ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Είδος Εργασίας: Πλήρης...

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Αθήνα [ICAP Group]

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για

14 Δεκ

Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό της VODAFONE–ΠΑΝΑΦΟΝ Α.Ε.Ε.Τ., αναζητά υποψήφιους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης για το τμήμα τεχνικής

14 Δεκ
Δυτικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas, αναζητά για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της Υπαλλήλους Καταχώρησης Δεδομένων (Data Entry) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου / ΙΕΚ Τυφλό σύστημα Εμπειρία στην καταχώρηση δεδομένων Κάτοχος Ι.Χ. αυτοκινήτου / μoτοσικλέτας Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό μισθό Ασφάλιση Bonus

14 Δεκ
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών. Περιγραφή θέσης: Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την ολιστική

14 Δεκ
Πανελλήνια [First Dial Telecommunications]

Υπάλληλοι Γραφείου ζητούνται για διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων. Περιγραφή θέσης: Η θέση γραφείου αφορά άτομα όλων των ηλικιών τα οποία έχουν διάθεση για δουλειά και θα μπορέσουν να ενταχθούν άμεσα σε ένα από τα τμήματα του τηλεφωνικού μας κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου, ΙΕΚ ή