15 Δεκ

Κοπέλα για αναψυκτήριο

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ κοπέλα έως 30 ετων με εμπειρία στο αναψυκτήριο και στην παρασκευή του καφέ, εμφανίσιμη, με άνεση στην επικοινωνία και με όρεξη για δουλειά για...

Σχετικες Αγγελιες

30 Νοε
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

Ο Όμιλος Εταιρειών Oceanic Group of Companies αναζητά KΟΠΕΛΑ για να εργασθεί σε πλήρη απασχόληση ως Γραμματειακή Υποστήριξη στο Υποκατάστημα της Αθήνας στην Αργυρούπολη(κοντά στην στάση του μετρό). -Απαραίτητες προϋποθέσεις: - Πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ. - Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση - Γνώσεις Η/Υ - Γνώση Αγγλικών - Ωράριο Δευτέρα έως Παρασκευή, 8ωρο - Ηλικία έως 30 ετών Στείλτε βιογραφικά για άμεση πρόσληψη στο antreas.oceanhr@gmail.com με θέμα(ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ...

22 Νοε
Αθήνα [ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ]

αναψυκτήριο στο Μαρούσι Αττικής για παρασκευή καφέ, σάντουιτς, σνακς Αρμοδιότητες: εμπειρία στην παρασκευή καφέ, σνακς σε αναψυκτήριο στο Μαρούσι Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:πρωινή εργασία, ασφάλεια

21 Νοε

Ο Όμιλος Εταιρειών Oceanic Group of Companies αναζητά KΟΠΕΛΑ για να εργασθεί σε πλήρη απασχόληση ως Γραμματειακή Υποστήριξη στο Υποκατάστημα της Αθήνας στην Νέα Φιλαδέφεια. -Απαραίτητες προϋποθέσεις: - Πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ. - Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση - Γνώσεις Η/Υ - Γνώση Αγγλικών - Ωράριο Δευτέρα έως Παρασκευή, 8ωρο(πρωινό) - Ηλικία έως 28 ετών Στείλτε βιογραφικά για άμεση πρόσληψη στο antreas.oceanhr@gmail.com με θέμα(ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΛΗΦΘΕΙ ΥΠΟΨΗ)

20 Νοε
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Κοπέλα για Ταμείο για το κατάστημα των Βριλησσίων. Προφίλ υποψηφίων:

13 Δεκ
Αθήνα [MEDIATEL]

Εκπρόσωπος Πωλήσεων D2D Η Mediatel κατέχει ηγετική θέση στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών Contact Center από το 1995. Οι υπηρεσίες που παρέχει, σε συνδυασμό με την πολύχρονη εμπειρία της σε έργα υψηλών απαιτήσεων, αποτελούν τον πιο αποτελεσματικό τρόπο για την αμφίδρομη επικοινωνία επιχειρήσεων, φορέων και