15 Δεκ

Κοπέλα για αναψυκτήριο

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ κοπέλα έως 30 ετων με εμπειρία στο αναψυκτήριο και στην παρασκευή του καφέ, εμφανίσιμη, με άνεση στην επικοινωνία και με όρεξη για δουλειά για...

Σχετικες Αγγελιες

08 Σεπ
Αθήνα [Express Air Parking]

Ζητείται κοπέλα για θέση γραφείου σε parking στην περιοχή του αεροδρομίου.  Κάτοικος γύρω περιοχών. Άνεση στην επικοινωνία Καλά Αγγλικά Μισθός - Ασφάλιση Βιογραφικά: info@express-airpark.gr Πληροφορίες: 6974135097 - 6981866956

07 Σεπ
Αθήνα [TASTYcity]

ΚΟΠΕΛΕΣ έως 30 ετών, ευχάριστες, ζητούνται από κατάστημα εστίασης κοντά στο κέντρο, με εμπειρία σε καφέ, σάντουιτς και σφολιάτες ή καλη διάθεση να μάθουν ό,τι χρειάζεται. σταθερη εργασια. Αρμοδιότητες: παρασκευη και πωληση προιοντων. Απαραίτητα Προσόντα: παρασκευη καφε - ροφηματων Επιθυμητά Προσόντα: σαντουιτς, σφολιατες Η εταιρία προσφέρει:σταθερη εργασια επικοινωνια 12:00 με 20:00

06 Σεπ
Αθήνα [ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ]

Αναψυκτήριο - καφέ στο Μαρούσι ζητά νέες -ους με εμπειρία στο χώρο εστίασης για πρωινή εργα΄σία Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:πρωινή εργασία - ασφάλεια

05 Σεπ
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΜΑΡΟΥΣΗ ΟΕ]

Πώληση λουλουδιών Αρμοδιότητες: πώληση Απαραίτητα Προσόντα: εμφάνιση, επικοινωνία,προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

02 Σεπ
Αθήνα [ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟ - ΜΙΝΙ MARKET]

Αναψυκτήριο - Mini Market στη Μεταμόρφωση ζητά να προσλάβει Υπάλληλο καταστήματος. Θέση εργασίας μερικής ή πλήρους απασχόλησης