15 Δεκ

Κοπέλα για αναψυκτήριο

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ κοπέλα έως 30 ετων με εμπειρία στο αναψυκτήριο και στην παρασκευή του καφέ, εμφανίσιμη, με άνεση στην επικοινωνία και με όρεξη για δουλειά για...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Αθήνα [ManDynamic]

1 κοπέλα για παραγωγή καφέ, ψήσιμο σε φούρνο, Κορωπί, Αθήνα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία 1 έτους Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μερική απασχόληση, ωράριο πρωινό. Μισθό και ασφάλιση

15 Ιουν

https://www.mandynamic.grγια δωρεάν Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις Αθήνα, Κορωπί : ζητείται άμεσα κοπέλα από αναψυκτήριο-καφέ για κάλυψη εκτάκτων αναγκών για

14 Ιουν
Αθήνα [ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΙΚΡΟΓΕΥΜΑΤΑ]

Η γνωστή αλυσίδα "Γρηγόρης Μικρογεύματα", ζητεί Υπάλληλο (κοπέλα) με ή χωρίς προϋπηρεσία για κατάστημα που βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας. Τηλέφωνο

09 Ιουν
Αθήνα [LEBRUNCH]

Αναψυκτήριο - καφέ Αρμοδιότητες: σάντουιτς - καφέ Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:πρωινή εργασία, ασφάλεια

07 Ιουν
Αθήνα [Αναψυκτήριο]

Ζητούνται Πωλήτριες για πώληση σε αναψυκτήριο στον Βύρωνα για πλήρη ή μερική απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 7600400 • 6944 171910 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]