17 Δεκ

Υπάλληλος Δ/νσης Ανάληψης Κινδύνου Κλάδου Πυρός (Διάρκεια έργου 3-6 μήνες)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Δ/νσης Ανάληψης Κινδύνου Κλάδου Πυρός (Διάρκεια έργου 3-6 μήνες) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικού ασφαλιστικού...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών με έδρα το Χαλάνδρι. Κωδικός: ΕΥ 18 Προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους (εμπειρία με δημόσιες υπηρεσίες κ.λπ.) Κάτοχος διπλώματος δικύκλου Γνώση χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα Ομαδικό πνεύμα,

15 Ιουν
Αθήνα [GELATERIA]

Ζητείται Υπάλληλος από Gelateria στη Γλυφάδα. Αρμοδιότητες: Παραγωγή και πώληση χειροποίητου

15 Ιουν
Αθήνα [MANPOWER]

Υπάλληλος Διαχείρισης Οικονομικών Υποθέσεων (full time) Σου αρέσει η επικοινωνία και θεωρείς ότι μέσω της διαπραγμάτευσης μπορείς να πετυχαίνεις τους στόχους σου; Σίγουρα η παρακάτω θέση είναι για σένα! Θέση εργασίας: Η ManpowerGroupGreece, ηγέτιδα δύναμη στον χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά

15 Ιουν
Αθήνα

Λογιστική - Συμβουλετική ετιαρία ζητά για το τμήμα μισθοδοσίας υποψήφιο για full-time απασχόληση με τις εξής αρμοδιότητες : • Διαχείριση ηλεκτρονικής

14 Ιουν
Αθήνα [Π. ΔΑΝΟΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε.]

Η εταιρεία Π. ΔΑΝΟΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε.(An Alliance member of BNP PARIBAS REAL ESTATE) επιθυμεί να προσλάβει για το γραφείο της Αθήνας Γραμματεία Διεύθυνσης.