16 Δεκ

Τηλεφωνητές - Τηλεφωνήτριες (Call Center)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία που προσφέρει διαδικτυακές υπηρεσίες, με σκοπό την καλύτερη προβολή και προώθηση επιχειρήσεων, ζητά να προσλάβει Συμβούλους Τηλεφωνικών Πωλήσεων....

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Αθήνα [ELEPOD]

Εταιρεία που προσφέρει διαδικτυακές υπηρεσίες, με σκοπό την καλύτερη προβολή και προώθηση επιχειρήσεων, ζητά να προσλάβει Συμβούλους Τηλεφωνικών Πωλήσεων.

16 Ιουν
Αθήνα [RAINBOW WATERS]

Η RAINBOW WATERS, εταιρία ψυκτών, οικιακών φίλτρων και εμφιαλωμένου νερού ζητά Προσωπικό πλήρους απασχόλησης για το call center Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών ή πωλήσεων Απολυτήριο λυκείου Άνεση στην επικοινωνία Εργατικότητα Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία (για τους

08 Ιουν
Αθήνα [ACTION LINE]

Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση

07 Ιουν
Αθήνα [POSIT]

Ζητούνται Τηλεφωνητές / Τηλεφωνήτριες από κατάστημα κινητής τηλεφωνίας για την προώθηση υπηρεσιών Internet, σταθερής και κινητής τηλεφωνίας της Vodafone στον

07 Ιουν
Αθήνα [Roche]

Call Center & Customer Support What does a Call Center & Customer Support do? A Call Center & Customer Support, will act as a liaison, provide product