16 Δεκ

Καφε μπουφε σαντουιτς κρεπα

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ BARISTA ( ΚΑΦΕ - ΜΠΟΥΦΕ ), ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ, ΚΡΕΠΑ, ΠΑΓΩΤΟ, ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΣΤΗΝ Ν....

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Αθήνα [Γρηγόρης]

Η ΕΤΑΙΡΙΑ : Ο Γρηγόρης, πιστός στις αξίες του και στην Ελληνικότητά του, προσφέρει με αγάπη τις μοναδικές του γεύσεις, γεμίζοντας με χαρά την καρδιά των

21 Σεπ
Αθήνα [MIKEL COFFEE COMPANY]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης *Mikel* , προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας, ζητά άτομα για τη θέση του μπουφέ - barista.

Tags:

20 Σεπ
Αθήνα [Καφέ/Καφεκοπτείο]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ή ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΚΑΦΕ/ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ ΓΝΩΣΤΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΟΦΗΜΑΤΩΝ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΤΟ E-MAIL:

20 Σεπ
Αθήνα

Η concierge Athens hotel ampapartments Ζητάει κοπέλα/ Barista / μπουφέ για την κάλυψη θέσης cafe bar και υποδοχής /check in τουριστών σε διαμερίσματα

17 Σεπ
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΜΠΟΥΝΤΡΗ ΑΕ]

Η εταιρεία ΑΦΟΙ ΜΠΟΥΝΤΡΗ Α. Ε., με έδρα την Αθήνα, δραστηριοποιείται στο χώρο της μαζικής εστίασης από το 1974. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της ΜΠΟΥΦΕΤΖΗ. Απαραίτητα προσόντα *Ομαδικό πνέυμα *Διάθεση για εργασία *Εμπειρία σε χώρο μαζικής παραγωγής/εστίασης *Πιστοποιητικό Υγείας σε ισχύ