13 Δεκ

Yπάλληλος Υποδοχής

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Principote, restaurant - beach bar Panormos Mykonos Φιλοσοφία μας η αυθεντική ελληνική φιλοξενία, καθώς και η προσφορά υπηρεσιών υψηλού επιπέδου, με εξαιρετική γαστρονομία, εμπνευσμένη από την ελληνική και μεσογειακή κουζίνα με ethnic επιρροές. Γνωρίζοντας πως το προσωπικό που μας πλαισιώνει είναι από τους...

Σχετικες Αγγελιες

16 Σεπ
Δήμος Μυκόνου [Ανώνυμη εταιρία]

Γνωστό και διακεκριμένο ξενοδοχείο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών του εδώ και 25 συναπτά έτη, ψάχνει επαγγελματίες που θα συντελέσουν και φέτος σε μία ακόμα πολύ πετυχημένη χρονιά, το καλοκαίρι του 2019. Νight Auditor Η θέση του Night Auditor θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα: Απαραιτητα προσόντα:

14 Σεπ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Βραδινό Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία Άριστη γνώση Αγγλικών Γνώση Fidelio Επιθυμητή συστατική επιστολή Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Προοπτικές εξέλιξης Παρακαλούμε να

14 Σεπ

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2 ετών Άριστη γνώση Αγγλικών Συστατική επιστολή Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Προοπτικές εξέλιξης Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που

31 Αυγ

31 Αυγ

Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2018 Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον 1 χρόνου επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Εξαιρετική ικανότητα γραπτής και προφορικής επικοινωνίας στην ελληνική