13 Δεκ

Yπάλληλος Υποδοχής

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Principote, restaurant - beach bar Panormos Mykonos Φιλοσοφία μας η αυθεντική ελληνική φιλοξενία, καθώς και η προσφορά υπηρεσιών υψηλού επιπέδου, με εξαιρετική γαστρονομία, εμπνευσμένη από την ελληνική και μεσογειακή κουζίνα με ethnic επιρροές. Γνωρίζοντας πως το προσωπικό που μας πλαισιώνει είναι από τους...

Σχετικες Αγγελιες

10 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [A HOTEL MYKONOS]

To A Hotel Mykonos ζητά επαγγελματίες με ανάλογα προσόντα και εμπειρία για να προσφέρουν υπηρεσίες υψηλού επιπέδου στους φιλοξενούμενούς μας. Για την καλοκαιρινή περίοδο 2019 ζητάμε: Υπαλλήλους Υποδοχής / Receptionists Οι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν: Πτυχίο τουριστικής σχολής Εμπειρία τουλάχιστον 2-3 ετών σε

09 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Βραδινό Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία Άριστη γνώση αγγλικών Γνώση Fidelio Επιθυμητή συστατική επιστολή Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Προοπτικές εξέλιξης Παρακαλούμε να

09 Δεκ

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2 ετών Άριστη γνώση αγγλικών Συστατική επιστολή Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Προοπτικές εξέλιξης Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά που

05 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [KIVOTOS]

Receptionist / Υπάλληλος Υποδοχής Ξενοδοχείο: Kivotos Mykonos Τύπος απασχόλησης: Εποχική Περιοχή: Μύκονος Το ξενοδοχείο Kivotos Mykonos, βραβευμένο ως το καλύτερο boutique της Ευρώπης και Romantic Luxury του Κόσμου, αναζητά τον κατάλληλο συνεργάτη για τη θέση του Receptionist / Υπαλλήλου Υποδοχής. Περιγραφή θέσεως: Κύρια καθήκοντα:

04 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [DELIGHT BOUTIQUE HOTEL]

Το ξενοδοχείο πέντε αστέρων De.light Boutique Hotel στη Μύκονο, μέλος των Small Luxury Hotels of the World (SLH), ζητά για εποχιακή απασχόληση: Υπαλλήλους Υποδοχής (Receptionists) Απαραίτητη η προϋπηρεσία στην ίδια θέση, η άριστη γνώση αγγλικών, απόφοιτοι τουριστικών σχολών θα προτιμηθούν. Παρέχονται διαμονή, διατροφή και