13 Δεκ

Yπάλληλος Υποδοχής

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Principote, restaurant - beach bar Panormos Mykonos Φιλοσοφία μας η αυθεντική ελληνική φιλοξενία, καθώς και η προσφορά υπηρεσιών υψηλού επιπέδου, με εξαιρετική γαστρονομία, εμπνευσμένη από την ελληνική και μεσογειακή κουζίνα με ethnic επιρροές. Γνωρίζοντας πως το προσωπικό που μας πλαισιώνει είναι από τους...

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Δήμος Μυκόνου [CASA DEL MAR Myconos Sea Side Resort]

Ζητείται Νυχτερινός Υπάλληλος Υποδοχής για boutique hotel 5* στη Μύκονο, με σχετική εμπειρία, για τη θερινή σεζόν. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

11 Ιουν
Δήμος Ρόδου [Forum Hotels & Resorts]

Ο όμιλος Forum Hotels Resorts για τα ξενοδοχεία του στη Ρόδο ζητεί: Yπάλληλο Υποδοχής (Receptionist) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η τουριστικής ή αντίστοιχης σχολής Ηλικία 23-33 ετών Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας, κατά προτεραιότητα της ρωσικής, της πολωνικής,

04 Ιουν
Δήμος Μυκόνου [MYKONOS GRAND HOTEL & RESORT]

Υπάλληλος Υποδοχής Κωδικός: ΥΥ Προσόντα: Απόφοιτη τουριστικής σχολής Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής και ακόμη μίας γλώσσας Ανάλογη προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο πολυτελείας Ηλικία μέχρι 40 ετών Ευχάριστη και ενθουσιώδης προσωπικότητα Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία Προσφέρονται:

01 Ιουν
Δήμος Πάρου [ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑ PORTO PAROS]

Ζητείται έμπειρος Yπάλληλος Υποδοχής με γνώση του ξενοδοχειακού προγράμματος "Αλέξανδρος". Γνώση γαλλικών θα θεωρηθεί προσόν. Άμεση πρόσληψη εαν τηρείτε τις προϋποθέσεις αυτές. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

31 Μαι
Δήμος Μυκόνου [Ανώνυμη εταιρία]

Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για την θερινή σεζόν 2018 Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον 1 χρόνο επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση. Εξαιρετική ικανότητα γραπτής και προφορικής επικοινωνίας στην