13 Δεκ

Ζαχαροπλάστης - Mύκονος

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Principote, restaurant - beach bar Panormos Mykonos Φιλοσοφία μας η αυθεντική ελληνική φιλοξενία, καθώς και η προσφορά υπηρεσιών υψηλού επιπέδου, με εξαιρετική γαστρονομία, εμπνευσμένη από την ελληνική και μεσογειακή κουζίνα με ethnic επιρροές. Γνωρίζοντας πως το προσωπικό που μας πλαισιώνει είναι από τους...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Δήμος Μυκόνου [ROCABELLA RESORTS ΜΥΚΟΝΟΣ]

Το ξενοδοχείο Rocabella Mykonos Hotel στον Άγιο Στέφανο Μυκόνου ζητεί να προσλάβει Συντηρητή για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Γνώση αγγλικών Προυπηρεσία Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ Παρέχεται: Διαμονή  Διατροφή Τα βιογραφικά να συνοδεύονται απο πρόσφατη φωτογραφία. [Για να στείλετε το

Tags:

15 Ιουν
Δήμος Μυκόνου [SUPER MARKET FLORA]

Μεγάλη εμπορική εταιρία στη Μύκονο ζητά: Ταμίες Καταστήματος Προσόντα: Προϋπηρεσία 3 ετών σε ανάλογη θέση Άριστη γνώση διαχείρισης και οργάνωσης ταμείου Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Άριστη γνώση ταμειακών συναλλαγών (χρέωση πιστωτικών

12 Ιουν
Δήμος Μυκόνου [Εμπορική Εταιρία]

Μεγάλη εμπορική εταιρία στη Μύκονο ζητά: Προϊστάμενο Λογιστηρίου Προσόντα: Τουλάχιστον 5ετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τμήματος Κάτοχος πτυχίου Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. οικονομικής σχολής ή άλλου συναφούς κλάδου Πολύ καλή γνώση κώδικα φορολογικών διαδικασιών (Κ.Φ.Α.Σ.) Πολύ καλή γνώση Φ.Π.Α., εργατικής

11 Ιουν
Δήμος Μυκόνου [Kenshō Boutique Hotel & Suites]

Το KENSHŌ Boutique Hotel Suites ζητάει να προσλάβει: Marketing Manager Απαιτήσεις θέσης: Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε Τμήμα Marketing ή PR, κατά προτίμηση σε ξενοδοχειακή μονάδα πολυτελείας Πτυχίο Α.Ε.Ι./ Τ.Ε.Ι. σπουδών σε Marketing / Τουριστικά / Δημόσιες Σχέσεις Ευχέρεια χρήσης υπολογιστών και πληροφοριακών

31 Μαι
Δήμος Μυκόνου [Mykonos Panormos Villas]

Ζητούνται Οδηγοί / Drivers για συγκρότημα βιλών στον Πάνορμο Μυκόνου κατά την καλοκαιρινή σεζόν 2018. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Κατοχή διπλώματος αυτοκινήτου άνω των δύο ετών Ηλικία άνω των 23 ετών Καλή γνώση αγγλικών Παρέχονται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]