13 Δεκ

Βοηθός Λογιστή

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστικό γραφείο στη Θεσσαλονίκη ζητά βοηθό λογιστή. Αποστολή βιογραφικών στο logistikografeio2@gmail.com
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις των προγραμμάτων ΚΕΦΑΛΑΙΟ και EPSILONNET και εμπειρία στη συμπλήρωση φορολογικών δηλώσεων φυσικών και νομικών προσώπων.

Σχετικες Αγγελιες

07 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία ανακύκλωσης]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης για το τμήμα εμπορικής διαχείρισης (πελατών – προμηθευτών – αποθήκης - έκδοση παραστατικών) εταιρίας ανακύκλωσης, στη Δυτική Θεσσαλονίκη, με τουλάχιστον εξαετή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας και άριστη γνώση

20 Σεπ
Πανελλήνια [MARKET IN ΑΕΒΕ]

Ο όμιλος MARKET IN αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας. Βοηθός Λογιστή (AC 07/18) Προφίλ υποψηφίου: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ι. Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης Επαγγελματική προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη σε βιβλία Γ’ κατηγορίας Πολύ καλή γνώση του λογιστικού

19 Σεπ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχεις εργαστεί 1-3 χρόνια ως βοηθός λογιστή σε γραφείο ή σε οργανωμένο λογιστήριο εταιρείας και ψάχνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου; Επιθυμείς να μπεις σε εταιρεία εμπορίας νέων τεχνολογιών με μεγάλες προοπτικές εξέλιξης; Τότε, αν διαθέτεις τα παρακάτω, περιμένουμε την αίτησή σου! Παροχές: Η

18 Σεπ
Αθήνα [Τουριστικό γραφείο]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή και Υπεύθυνος Λογιστηρίου από τουριστικό γραφείο. Απαραίτητη αντίστοιχη μεγάλη προϋπηρεσία σε outgoing τουριστικό γραφείο και γνώση του Travel Force. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Βιομηχανία μονωτικών υλικών]

Βιομηχανία μονωτικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά Βοηθό Λογιστή Περιγραφή θέσης: Καταχωρίσεις παραστατικών (τιμολογίων αγορών, πωλήσεων, δαπανών, εισπράξεων, πληρωμών, κ.ο.κ.) Ταμειακές συναλλαγές (εισπράξεις – πληρωμές) Παρακολούθηση-διαχείριση επιταγών / ληξιάριο αξιογράφων