13 Δεκ

Βοηθός Λογιστή

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστικό γραφείο στη Θεσσαλονίκη ζητά βοηθό λογιστή. Αποστολή βιογραφικών στο logistikografeio2@gmail.com
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις των προγραμμάτων ΚΕΦΑΛΑΙΟ και EPSILONNET και εμπειρία στη συμπλήρωση φορολογικών δηλώσεων φυσικών και νομικών προσώπων.

Σχετικες Αγγελιες

22 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Φαρμακευτική εταιρία]

Ζητείται Γραμματέας / Βοηθός Λογιστή - Θεσσαλονίκη από φαρμακευτική εταιρία, άντρας ή γυναίκα, έως 26 ετών. Πλήρης απασχόληση, ιδιαίτερα ευχάριστο περιβάλλον, ικανοποιητικός μισθός, δυνατότητες εξέλιξης στο μέλλον, μόνιμη εργασία. Καθήκοντα: Τιμολόγηση παραγγελιών Τηλεφωνική επικοινωνία με

04 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [Ανώνυμη εταιρία]

Νεαρή Βοηθός Λογιστή / Γραμματειακή Υποστήριξη ζητείται από εταιρία στο Κορωπί. Απαραίτητη γνώση αγγλικών. Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση. Προοπτική εξέλιξης, μισθός ανάλογος των προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

26 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των χρηματοοικονομικών υπηρεσιών]

Από αναπτυσσόμενη εταιρία στη Θεσσαλονίκη, που δραστηριοποιείται στον χώρο των χρηματοοικονομικών υπηρεσιών, ζητείται για 4ωρη απασχόληση: Βοηθός Λογιστή Αρμοδιότητες: Τήρηση απλογραφικών και διπλογραφικών βιβλίων Ενημέρωση εμπορικού συστήματος πελατών - προμηθευτών Συμφωνία

12 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [Nammos Mykonos]

Το Nammos Group αναζητεί υπαλλήλους για τη θέση Βοηθός Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Γνώστης καταχωρήσεων σε διπλογραφικά βιβλία και σε απλογραφικά βιβλία Γνώστης έκδοσης μισθοδοσίας Προγράμματα των οποίων πρέπει να είναι γνώστης: Λογιστική: Singular Control και Accountant Mισθοδοσία: EPSILON NET Στείλτε το

12 Δεκ
Πειραιώς [Όμιλος επιχειρήσεων]

Ζητείται Ταμίας / Βοηθός Λογιστηρίου πτυχιούχος ΑΕΙ / ΤΕΙ Λογιστικής, να γνωρίζει ταμείο, καταχωρίσεις τιμολογίων / παραστατικών, Excel, να γνωρίζει καλά την αγγλική γλώσσα, Η/Υ, να διαπνέεται από ομαδικό πνεύμα και προσήλωση στην επίτευξη στόχων για Πειραιά, Μήλο. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,