13 Δεκ

Βοηθός Λογιστή

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστικό γραφείο στη Θεσσαλονίκη ζητά βοηθό λογιστή. Αποστολή βιογραφικών στο logistikografeio2@gmail.com
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις των προγραμμάτων ΚΕΦΑΛΑΙΟ και EPSILONNET και εμπειρία στη συμπλήρωση φορολογικών δηλώσεων φυσικών και νομικών προσώπων.

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Πανελλήνια [Λογιστική εταιρία]

Ζητείται από λογιστική εταιρία: Βοηθός Λογιστή / Λογίστρια Απαραίτητες προϋποθέσεις: Έως 5 χρόνια προϋπηρεσία maximum Πτυχίο λογιστικής σχολής Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανικής εταιρίας,

14 Ιουν
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Κυπριώτη, που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Βοηθός Λογιστή Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρίας σε οργανωμένο λογιστήριο ξενοδοχειακών μονάδων Να είναι πτυχιούχος ΑΕΙ ή ΤΕΙ λογιστικής ή

14 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία διεθνών μεταφορών & logistics ]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των διεθνών μεταφορών και των υπηρεσιών logistics στην Ελλάδα και βρίσκεται στη βιομηχανική περιοχή Σίνδου στη Θεσσαλονίκη αναζητά υποψήφιο για τη θέση του Βοηθού Λογιστηρίου για μόνιμη εργασία στο τμήμα λογιστηρίου. Περιγραφή θέσης: Καθημερινή

11 Ιουν
Πανελλήνια [MAYOR MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει στα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα επαγγελματίες για τη θέση: Βοηθός Λογιστή Βασικές αρμοδιότητες: Καθημερινή καταχώριση και διεκπεραίωση τραπεζικών εργασιών Συμφωνίες τραπεζών / ταμείων Αρχειοθέτηση και βασικές καταχωρίσεις