13 Δεκ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ 5ΕΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΕΡΓΟΤΑΞΙΑ

Κόρινθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

EΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ & ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΕΡΓΟΤΑΞΙΑ
Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΟ ΠΡΟΣΟΝ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΡΟΣΟΝΤΩΝ

Telephone
Μαριος Κυριακου

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουν
Αθήνα [Σταύρος Μπρουσαλης]

Πολιτικός Μηχανικός με εμπειρία σε έργα ανακαίνισης για εργασία ή συνεργασία με κατασκευαστική εταιρεία. Αποστόλη βιογραφικών στο sbrousalis@yahoo.gr

14 Ιουν
Κόρινθος [Sea & Sand]

Το Bar - Restaurant Sea & Sand, στην παραλία Κρυφής, στα Ίσθμια, ζητάει προσωπικό για τις θέσεις: \* Μάγειρες, \* Μπουφέ -Bar, \* Service. Προϋπηρεσία σε

12 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Τεχνική Υπηρεσία]

Εταιρία στη Θεσσαλονίκη που λειτουργεί ως δημόσιος φορέας αναζητά για την στελέχωση της τεχνικής της υπηρεσίας: ΕΝΑ (1) ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ (ΑΕΙ) Για την πρόσληψη του με πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: - Τουλάχιστον 10ετή επαγγελματική εμπειρία - Εμπειρία σε δημόσια έργα (διαχείριση, επίβλεψη, επιμετρήσεις, ΠΠΑΕ, λογαριασμοί, ΑΠΕ) - Εμπειρία στην υλοποίηση έργων ΕΣΠΑ και στην υποστήριξη Φορέων Υλοποίησης συγχρηματοδοτούμενων...

... έργων
- Εμπειρία στην σύνταξη τευχών έργων δημοπράτησης (Διακήρυξη, προϋπολογισμός, ειδική συγγραφή υποχρεώσεων, κλπ)
- Εμπειρία στην εφαρμογή των διαδικασιών του Ν.4412/16
- Άριστη γνώση Windows, Office (excel, word), Autocad
Επιπλέον θα εκτιμηθεί:
- Εμπειρία σε ειδικά έργα κατασκευής (υδραυλικά, λιμενικά, οδοποιία)
- Εμπειρία στη σύνταξη Τεχνικών Δελτίων Πράξεων, Δελτίων Παρακολούθησης Έργων, Μηνιαίων Δελτίων Δήλωσης Δαπανών και στην χρηματοοικονομική παρακολούθηση πράξεων
Παρέχονται:
- Σταθερό ωράριο
- Υψηλές αποδοχές, δεκατέσσερις (14) μισθοί
- Άριστο περιβάλλον συνεργασίας

Tags:

06 Ιουν
Πανελλήνια [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Μηχανολόγος / Χημικός / Ηλεκτρολόγος / Πολιτικός Μηχανικός Θέση: Υποστήριξη πωλήσεων στο τμήμα Έργων Επεξεργασίας Νερού Τόπος: Αθήνα, Αγία Παρασκευή — δυνατότητα εργασίας και στο Ηράκλειο Κρήτης Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε έργα αφαλάτωσης νερού ή επεξεργασίας

04 Ιουν
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό του πελάτη της: Μηχανικός Πωλήσεων / Πολιτικός Μηχανικός (Έδρα: Ξάνθη - Κομοτηνή - Καβάλα) (HR 001248) Ο/Η κατάλληλος συνεργάτης θα αναλάβει καθήκοντα που αφορούν: Ανάπτυξη