13 Δεκ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ 5ΕΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΕΡΓΟΤΑΞΙΑ

Κόρινθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

EΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ & ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΕΡΓΟΤΑΞΙΑ
Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΟ ΠΡΟΣΟΝ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΡΟΣΟΝΤΩΝ

Telephone
Μαριος Κυριακου

Σχετικες Αγγελιες

10 Σεπ
Αθήνα [ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ]

ΤΕΧΝΙΚΗ εταιρεία σε περιοχή Ζωγράφου ζητεί νέο πολιτικό ή μηχανολόγο μηχανικό, απόφοιτο ΑΣΠΑΙΤΕ ή ΤΕΙ για 7ωρη απασχόληση. Δυνατότητα συνεργασίας και στο πλαίσιο επιδοτούμενου προγράμματος ΟΑΕΔ. Επιθυμητό δελτίο παροχής υπηρεσιών. Αντικείμενο θέσης: Κοστολόγηση εργασιών μετά από έρευνα αγοράς. Παραγγελία, παραλαβή υλικών στο έργο και συντονισμός συνεργείων. Επικοινωνία με πελάτες. Επιθυμητή εργοταξιακή εμπειρία. Χρειάζεται ευελιξία στις μετακινήσεις με δικό...

... του μεταφορικό μέσο.
Αμοιβή: 500 e/μήνα +ΦΠΑ
Βιογραφικά στο margariti.christina@gmail.com

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΑΕ]

Από την Μηχανική Κατασκευαστική ΑΕ ζητείται Πολιτικός Μηχανικός ΤΕ στην περιοχή της Πάτρας για επίβλεψη τεχνικού έργου. Περιοχές επίβλεψης: Πάτρα, Αμαλιάδα, Μεσολόγγι. Αποστολή βιογραφικών στο hr@mihaniki.gr Κωδ.Θέσης:Π918

14 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SALVAN MON ΕΠΕ]

Ζητείται: Πολιτικός Μηχανικός Α.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ι. με εμπειρία στην κατασκευή βιομηχανικών κτιρίων     Προφίλ υποψηφίου: Γνώσεις σύνταξης οικονομικών προσφορών, προμετρήσεων – επιμετρήσεων Γνώσεις στις μελέτες εφαρμογής Επίβλεψη εργοταξίων Άριστη γνώση υλικών κατασκευής Γερμανική γλώσσα

13 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μελετητική εταιρία]

Zητείται Αρχιτέκτων Μηχανικός ή Πολιτικός Μηχανικός με εμπειρία στη σύνταξη μελετών εφαρμογής και τευχών δημοπράτησης ιδιωτικών έργων και την έκδοση οικοδομικών αδειών για μόνιμη εργασία σε μελετητική εταιρία στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητη η άριστη γνώση ΓΟΚ 85, ΝΟΚ και τακτοποίησης αυθαιρέτων.

06 Σεπ
Αθήνα [FIRE FOCUS]

ΑΠΟ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ.Ε