13 Δεκ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ 5ΕΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΕΡΓΟΤΑΞΙΑ

Κόρινθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

EΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ & ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΕΡΓΟΤΑΞΙΑ
Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΟ ΠΡΟΣΟΝ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΡΟΣΟΝΤΩΝ

Telephone
Μαριος Κυριακου

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [MARKET IN ΑΕΒΕ]

Πολιτικός Μηχανικός / Υπεύθυνος Τεχνικής Διεύθυνσης (Κωδικός θέσης: ΤD 11/17) Προφίλ υποψηφίου: Κάτοχος πτυχίου ή διπλώματος Πολιτικού Μηχανικού Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εμπειρία σε κτιριακές εγκαταστάσεις (καταστήματα) Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εταιρία τροφίμων θα

12 Δεκ
Δυτικής Αττικής [Τεχνική εταιρία]

Τεχνική εταιρία στον Ασπρόπυργο αναζητεί Πολιτικό Μηχανικό O υποψήφιος θα πρέπει να έχει άριστη γνώση χρήσης Η/Υ, καλή γνώση MS office, autocad, MS project και να μιλά άπταιστα αγγλικά. Επιθυμητή η γνώση γαλλικών ή γερμανικών, η εμπειρία στη διαχείριση τεχνικών έργων καθώς και πιστοποιήσεις PMP, PMI – RMP στο MS project.

12 Δεκ
Πειραιώς [Ανώνυμη εταιρία]

Πολιτικός Μηχανικός ζητείται με πολύ καλή εμπειρία ως project manager. Ικανότητα διαχείρισης έργων ανακαίνισης και κατασκευής, ιδανικά σε ξενοδοχειακές μονάδες. Γνώση προγραμμάτων διαχείρισης έργων. Διαθεσιμότητα για ταξίδια. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

12 Δεκ

Πολιτικός Μηχανικός ζητείται με εμπειρία / ικανότητα σε μελέτη, προϋπολογισμό και εκτέλεση έργου, επίβλεψη και διαχείριση τόσο κατασκευαστική, όσο και οικονομική. Καλή χρήση MS Office προγραμμάτων για τη διατήρηση οικονομικών έργων. Διαθεσιμότητα για ταξίδια. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΒΑΣΙΛΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΟΣ(ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ) ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ-ΒΟΥΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΜΕ ΜΙΣΘΟ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ Κο ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΟ 2310922885 & 6976892002