13 Δεκ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ -ΤΡΙΑ

Λάρισα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εξωτερικός πωλητής-τρια έως 30 ετών με εμπειρία στο χώρο των καταστημάτων τροφίμων και super market για πωλήσεις στην πειοχή της Λάρισας. Απαραίτητα προσόντα: Μόνιμος κάτοικος της περιοχής -Ευπρεπή Παρουσία -Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στο χώρο. - Εξαιρετική επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα - Προσήλωση στο εταιρικό συμφέρον. - Επαγγελματισμός και φιλοδοξία ανάπτυξης κι εξέλιξης Παρέχονται: 5ήμερο- Σταθερός μηνιαίος μισθός - bonus - εταιρικό αυτοκίνητο - εταιρικό κινητό. Οι ενδιαφερόμενοι που καλύπτουν τα άνωθι και μόνο μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση : grammateia@kontzoglou.gr

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Δήμος Χανίων [VODAFONE]

Εξωτερικός Πωλητής H θέση του streetcat είναι εξωτερικός πωλητής του Vodafone CU. Ο ρόλος του είναι η ενημέρωση και κατ' επέκταση η πώληση του CU στο νεανικό κοινό (φοιτητές κ.ά.), στους οποίους και απευθύνεται το προιόν. Έχεις το μικρόβιο της πώλησης; Διαθέτεις εμπειρία στον χώρο της προώθησης προϊόντων, σου

31 Μαι
Δήμος Κομοτηνής [MANPOWER]

B2C Εξωτερικός Πωλητής /τρια (Κομοτηνή) Είσαι δραστήρια κι ενεργητική προσωπικότητα; Διαθέτεις ένα δίκτυο επαφών που ανυπομονείς να αξιοποιήσεις; Επιθυμείς να εργαστείς με σταθερό μηνιαίο μισθό κι ευέλικτο ωράριο; Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό εταιρίας leader στον κλάδο της, αναζητά B2C Εξωτερικό

18 Ιουν
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Εξωτερικός Πωλητής – Αττική (SAL 0805) Περιγραφή: Εταιρία ιατρικών εκδόσεων επιθυμεί να αναπτύξει την παρουσία της στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής και αναζητά εξωτερικό πωλητή, που θα αναλάβει τη διαδικασία των ιατρικών επισκέψεων σε ιατρεία και νοσοκομεία. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος

06 Ιουν
Δήμος Λάρισας [MANPOWER]

B2C Εξωτερικός Πωλητής/τρια – Λάρισα Έχεις δραστήρια και ενεργητική προσωπικότητα; Διαθέτεις ένα δίκτυο επαφών που ανυπομονείς να αξιοποιήσεις; Επιθυμείς να εργαστείς με σταθερό μηνιαίο μισθό και ευέλικτο ωράριο; Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό εταιρίας-leader στον κλάδο της αναζητά B2C εξωτερικό

06 Ιουν
Λάρισα [ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΝΟΜΩΝ]

Ζητείται εξωτερικός πωλητής-τρια έως 30 ετών με εμπειρία στο χώρο των καταστημάτων τροφίμων και super market για πωλήσεις στην περιοχή της Λάρισας. Απαραίτητα προσόντα:-Ευπρεπή Παρουσία -Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στο χώρο. - Εξαιρετική επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα - Προσήλωση στο εταιρικό συμφέρον. - Επαγγελματισμός και φιλοδοξία ανάπτυξης κι εξέλιξης Παρέχονται: 5ήμερο- Σταθερός μηνιαίος μισθός - bonus - εταιρικό αυτοκίνητο - εταιρικό κινητό....

... Οι ενδιαφερόμενοι που καλύπτουν τα άνωθι και μόνο μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο grammateia@kontzoglou.gr