13 Δεκ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ -ΤΡΙΑ

Λάρισα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εξωτερικός πωλητής-τρια έως 30 ετών με εμπειρία στο χώρο των καταστημάτων τροφίμων και super market για πωλήσεις στην πειοχή της Λάρισας. Απαραίτητα προσόντα: Μόνιμος κάτοικος της περιοχής -Ευπρεπή Παρουσία -Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στο χώρο. - Εξαιρετική επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα - Προσήλωση στο εταιρικό συμφέρον. - Επαγγελματισμός και φιλοδοξία ανάπτυξης κι εξέλιξης Παρέχονται: 5ήμερο- Σταθερός μηνιαίος μισθός - bonus - εταιρικό αυτοκίνητο - εταιρικό κινητό. Οι ενδιαφερόμενοι που καλύπτουν τα άνωθι και μόνο μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση : grammateia@kontzoglou.gr

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ