15 Ιαν

Ζητείται υποψήφια/ος για το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΕ Χονδρικής Ειδών Χρωματοπωλείου, ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών.

Προφίλ Υποψηφίου:

- Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών office (ιδίως Excel)

- Γνώση λειτουργικών συστημάτων ERP & CRM

- Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα & επικοινωνιακή ευχέρεια

- Άριστες δεξιότητες διαχείρισης του χρόνου και τοποθέτηση προτεραιοτήτων για την τήρηση των προθεσμιών

- Ικανότητα εκτέλεσης πολλαπλών καθηκόντων με προσοχή στη λεπτομέρεια

- Προσαρμοστικότητα, ευελιξία και εχεμύθεια

- Πιθανή προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα εκτιμηθεί θετικά

- Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

- Επικοινωνία με πελάτες

- Εξυπηρέτηση πελατών

- Υποστήριξη πωλήσεων & πωλητών

- Καταχώρηση στοιχείων, σύνταξη προσφορών, αλληλογραφία

Προσφέρονται:

- Πλήρη απασχόληση

- Ικανοποιητικός μισθός

- Άμεση πρόσληψη

Αποστολή Βιογραφικών: info@superlux.gr

Έδρα Εταιρείας: Kαλοχωρι Θεσσαλονίκης

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ABEEE

Σχετικες Αγγελιες

23 Οκτ
Αθήνα [CHERBROS/Αφοί Κ.ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΑΒΕΕ]

Η εταιρία CHERBROS/Αφοί Κ.ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΑΒΕΕ, με πολυετή παρουσία στην παραγωγή ορειχάλκινων ειδών για συστήματα ύδρευσης και θέρμανσης, επιθυμεί να προσλάβει

15 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

15 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες της Β. Ελλάδος, με έδρα τη Θεσσαλονίκη , ζητεί: Προϊστάμενος Τμήματος Planning - Παραγωγή (Κωδ θέσης: 28962/18) Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος για τον προγραμματισμό παραγωγής του εργοστασίου Υπεύθυνος παραγωγικότητας – απόδοσης εργοστασίου Άμεση συνεργασία με εμπορικό

14 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εμπορικής εταιρίας,

14 Νοε
Αθήνα [DHI GLOBAL EUROPE ΕΠΕ]

Η DHI Medical Group, παγκόσμια πρωτοπόρος εταιρία με κύρια δραστηριότητα την αντιμετώπιση προβλημάτων του τριχωτού της κεφαλής, ζητά να προσλάβει: Άτομα για το Τηλεφωνικό Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών (part time) Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Ανεπτυγμένη ικανότητα στην τηλεφωνική επικοινωνία