15 Ιαν

Ζητείται υποψήφια/ος για το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΕ Χονδρικής Ειδών Χρωματοπωλείου, ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών.

Προφίλ Υποψηφίου:

- Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών office (ιδίως Excel)

- Γνώση λειτουργικών συστημάτων ERP & CRM

- Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα & επικοινωνιακή ευχέρεια

- Άριστες δεξιότητες διαχείρισης του χρόνου και τοποθέτηση προτεραιοτήτων για την τήρηση των προθεσμιών

- Ικανότητα εκτέλεσης πολλαπλών καθηκόντων με προσοχή στη λεπτομέρεια

- Προσαρμοστικότητα, ευελιξία και εχεμύθεια

- Πιθανή προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα εκτιμηθεί θετικά

- Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

- Επικοινωνία με πελάτες

- Εξυπηρέτηση πελατών

- Υποστήριξη πωλήσεων & πωλητών

- Καταχώρηση στοιχείων, σύνταξη προσφορών, αλληλογραφία

Προσφέρονται:

- Πλήρη απασχόληση

- Ικανοποιητικός μισθός

- Άμεση πρόσληψη

Αποστολή Βιογραφικών: info@superlux.gr

Έδρα Εταιρείας: Kαλοχωρι Θεσσαλονίκης

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ABEEE

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαι
Πανελλήνια [DHI GLOBAL EUROPE ΕΠΕ]

Η DHI Medical Group, παγκόσμια πρωτοπόρος εταιρία με κύρια δραστηριότητα την αντιμετώπιση προβλημάτων του τριχωτού της κεφαλής, ζητά να προσλάβει: Άτομα για το Τηλεφωνικό Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Ανεπτυγμένη ικανότητα στην τηλεφωνική επικοινωνία Άνεση

03 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [SYNERGY DOMINATION]

Από το EY Club ζητείται: Υπάλληλος Γραφείου για το Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών Ο-Η υποψήφιος-α θα πρέπει να διαθέτει: Προϋπηρεσία σε εργασία ιατρείου ή διαγνωστικού κέντρου, γνώση της ιατρικής ορολογίας Εμπειρία στο κλείσιμο των ιατρικών ραντεβού Άνεση στην επικοινωνία Ευχέρεια λόγου Διάθεση για

26 Απρ
Αθήνα [Aνώνυμη εταιρία]

Από HR και για λογαριασμό εταιρίας που δραστηριοποιείται στον χώρο των τραπεζοεπενδυτικών υπηρεσιών ζητούνται συνεργάτες που θα στελεχώσουν την παρακάτω ειδικότητα: Στέλεχος Τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών Απαραίτητες προϋποθέσεις: Σπουδές ανώτατης εκπαίδευσης Αποδεδειγμένη εργασιακή

25 Μαι
Αθήνα [ACTION LINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, αναζητά άτομα για την θέση του Υπάλληλου γραφείου διαχείρισης υφιστάμενου πελατολογίου στο τμήμα Retention μεγάλου Ασφαλιστικού Οργανισμού , με άμεση διαθεσιμότητα, στην Αθήνα.   Περιγραφή θέσης / Αρμοδιότητες: Παρουσίαση προτάσεων και

24 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μ.& ΣΙΑ Ε.Ε.]

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος Αρμοδιότητες: Πωλήσεις Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία εως 40 ετών Η εταιρία προσφέρει: Νυχτερινό ωράριο εργασίας