12 Δεκ

Υπάλληλος Γραφείου

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από όμιλο εταιριών ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για προώθηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων σε στελέχη επιχειρήσεων. Επιθυμητή η προϋπηρεσία, απαραίτητη η γνώση Η/Υ. Παρέχεται μισθός και ασφάλιση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ. 211 1843452....

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουν
Δήμος Χανίων [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικών (προφορικά και γραπτά) και χρήση Η/Υ (Excel, Word, PowerPoint) Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση Ιεράρχηση προτεραιοτήτων τμήματος, ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης Ευχάριστη προσωπικότητα

04 Ιουν
Πανελλήνια [Όμιλος διαχείρισης ξενοδοχείων]

Όμιλος διαχείρισης ξενοδοχείων με έδρα την Αθήνα ζητά να προσλάβει νέα έως 28 ετών για μόνιμη απασχόληση στη θέση: Υπάλληλος Γραφείου Αντικείμενο εργασίας / κύρια καθήκοντα: Υποδοχή συνεργατών και διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Προετοιμασία εγγράφων και αρχειοθέτηση Οργάνωση γραφείου και

14 Ιουν
Αθήνα [ΑΝΤΕΝΝΑ - ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εταιρεία παροχής υπηρεσιών επικοινωνίας στη Γλυφάδα. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

13 Ιουν
Αθήνα [ΑΝΤΕΝΝΑ Σύμβουλοι Επικοινωνίας]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου για πλήρη απασχόληση από εταιρεία παροχής υπηρεσιών επικοινωνίας στην Γλυφάδα, με άριστη γνώση excel (pivot tables, δημιουργία

13 Ιουν
Αθήνα [Casual Restaurant]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου στο Κολωνάκι από λογιστήριο εστιατορίου, κοπέλα έως 25 ετών με πτυχίο οικονομικής κατεύθυνσης για 4 ώρη απασχόληση. Αγγλικά