11 Ιαν

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αν διαθέτετε δυναμική και φιλόδοξη προσωπικότητα,

Αν θέλετε να γίνετε μέρος της σημαντικής αποστολής μας και της ξεχωριστής ομάδας μας στο Υποκατάστημα μας του Ομίλου ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ στην ΑΘΗΝΑ…
…στείλτε μας άμεσα το πλήρες Βιογραφικό σας Σημείωμα
Όραμά μας
Να δημιουργούμε τους 3 καλύτερους και πιο σύγχρονους επαγγελματίες, και τους πιο ενθουσιασμένους πελάτες στην Ασφαλιστική αγορά.
Αποστολή μας
Να κάνουμε τη ζωή των ανθρώπων που συμβουλεύουμε ασφαλέστερη και καλύτερη.

Απαραίτητα Προσόντα:
Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών
Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων
Ακεραιότητα, υπευθυνότητα και αναπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης
Επιμονή στην επίτευξη στόχων
Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής

Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Εξειδίκευση σε τομείς υγείας, σύνταξης, επένδυσης
Σύγχρονοι μέθοδοι εκπαίδευσης συμβουλευτικής πώλησης
Συνεχής εκπαίδευση, coaching, ενημέρωση και παροχή εργαλείων για αποτελεσματική απόδοση
Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Ανταγωνιστικό σύστημα αμοιβών-bonus παραγωγικότητας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν άμεσα το Βιογραφικό τους Σημείωμα στην Hλεκτρονική Διεύθυνση: karieraethniki@gmail.com

Telephone
ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ