11 Ιαν

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αν διαθέτετε δυναμική και φιλόδοξη προσωπικότητα,

Αν θέλετε να γίνετε μέρος της σημαντικής αποστολής μας και της ξεχωριστής ομάδας μας στο Υποκατάστημα μας του Ομίλου ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ στην ΑΘΗΝΑ…
…στείλτε μας άμεσα το πλήρες Βιογραφικό σας Σημείωμα
Όραμά μας
Να δημιουργούμε τους 3 καλύτερους και πιο σύγχρονους επαγγελματίες, και τους πιο ενθουσιασμένους πελάτες στην Ασφαλιστική αγορά.
Αποστολή μας
Να κάνουμε τη ζωή των ανθρώπων που συμβουλεύουμε ασφαλέστερη και καλύτερη.

Απαραίτητα Προσόντα:
Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών
Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων
Ακεραιότητα, υπευθυνότητα και αναπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης
Επιμονή στην επίτευξη στόχων
Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής

Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Εξειδίκευση σε τομείς υγείας, σύνταξης, επένδυσης
Σύγχρονοι μέθοδοι εκπαίδευσης συμβουλευτικής πώλησης
Συνεχής εκπαίδευση, coaching, ενημέρωση και παροχή εργαλείων για αποτελεσματική απόδοση
Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Ανταγωνιστικό σύστημα αμοιβών-bonus παραγωγικότητας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν άμεσα το Βιογραφικό τους Σημείωμα στην Hλεκτρονική Διεύθυνση: karieraethniki@gmail.com

Telephone
ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Αθήνα [E-GATE]

Η E-GATE ΕΠΕ, μία από τις πλέον αναπτυσσόμενες εταιρίες προϊόντων πληροφορικής και τεχνολογίας, επιθυμεί να προσλάβει για το Μαρούσι: Σύμβουλο Εταιρικών Πωλήσεων B2B Τύπος απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση Κωδικός θέσης εργασίας: B2B 1018 Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη εξυπηρέτηση του

10 Δεκ
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη εταιρία στην περιοχή του κέντρου, αναζητά: Σύμβουλο Τηλεφωνικής Ενημέρωσης Πελατών Προφίλ θέσης: Επικοινωνία σε υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες για ενημέρωση των προϊόντων ενέργειας του ομίλου Συμπληρωματικές υπηρεσίες για την καλύτερη

07 Δεκ
Αθήνα [LR ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ]

Μεγάλη πολυεθνική εταιρεία καινοτομεί και αναζητά 5 άτομα για τη θέση του διαφημιστικού συμβούλου. Παρέχεται η δυνατότητα εξέλιξης, μισθού έως και 12000€

05 Δεκ
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που θέλεις να αξιοποιήσεις την πρακτική άσκηση για την απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας στο αντικείμενό σου σε ένα δυναμικό πολυεθνικό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου! Εμείς αναζητούμε νέους και νέες που επιθυμούν να ξεκινήσουν την επαγγελματική τους

05 Δεκ