10 Δεκ

Διανομεις εντυπων

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα άπω 20 εως 40 ετών ζητούνται από την διαφημιστική efdi για διανομή εντύπων στην Θεσσαλονίκη και στους όμορους νόμους.παρεχονται μισθός και ένσημα. Αποστολή βιογραφικών στην διεύθυνση efdi2005@gmail.com

ΕΥΘΥΜΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Speed Adv.]

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΝ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΕΡΓΟΣΗΜΟ, ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΑΝΩ ΤΩΝ 18ΕΤΩΝ

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Διανομείς (Delivery) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκίνητου και μηχανής, κάτοχος μηχανής Ηλικία ως 35 ετών Ευελιξία ωραρίου, ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματισμός Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

31 Μαι
Θεσσαλονίκη [Exnet Hellas]

"Από διαφημιστική εταιρεία ζητούνται γραφίστες με γνώσεις αντίστοιοχων προγραμμάτων για σχεδιασμό εντύπων, ηλεκτρονικών μέσων, ετικετών, και εν γένει διαφημιστικού υλικού Παρακαλώ για περισσότερα αποστείλετε το βιογραφικό σας στο job@exnet.gr Διεύθυνση: 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500"

21 Μαι

20 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [MELI TOURS]

Θέση εργασίας: Βοηθός Λογιστή Τμήμα: Λογιστήριο τουριστικής εταιρίας (Β' και Γ' κατηγορίας) Τόπος: Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης εργασίας / καθήκοντα: Έκδοση Τιμολογίων Καταχώρηση Παραστατικών Σύνταξη Δηλώσεων (Φ.Π.Α. / VIES / Παρακρατούμενων Φόρων) Παρακολούθηση υπολοίπων Πελατών-Προμηθευτών