08 Δεκ

Ζητούνται Barwoman για Κλάμπ στο Ναύπλιο

Ναύπλιο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται κοπέλες για εργασία σε Κλαμπ στο Ναύπλιο ελληνάδικο με πολύ καλές αποδοχές και δωρεάν διανομή 50-60 ευρώ μεροκάματο. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6938712155-Γιώργος

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιουν
Δήμος Ναυπλιέων [KANDIA \'S CASTLE HOTEL]

Το ξενοδοχείο Kandia's Castle 5 αστέρων στην περιοχή του Ναυπλίου ζητά: Barman / Barwoman / Barista Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση Αγγλικών ή Γαλλικών (γνώση μιας επιπλέον ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί) Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα

01 Ιουν
Ναύπλιο [Digital Vision]

Μεγάλη εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της διαφήμισης αναζητά πωλητές-τριες, με ορεξη για δουλειά, από όλη την Ελλάδα με σκοπό την ενημέρωση

16 Ιουν
Δήμος Σάμου [HOTEL BRAIN]

HotelBrain, an independent company specializing in hotel management, consulting and development, is currently seeking to recruit for a managed hotel in Samos, professional for the position of Barman / Barwoman Qualifications: 2-3 years minimum experience as a Barman/ Barwoman. Excellent command of both English and Greek language is essential. Very good knowledge of a second foreign language will be considered as an asset. Self-motivated, enthusiastic, with...

... natural ability and confidence to sell/promote. Excellent Customer Service Skills. Problem solving skills. Well groomed

Tags:

15 Ιουν
Πανελλήνια [ManDynamic]

1 Barwoman 1 barman, Χρυσή Ακτή, Μεσσηνία Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία 1 έτους Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση, Μισθός, ασφάλιση, δώρα, επιδόματα.

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Yvette Smith]

Barwoman Αρμοδιότητες: Barwoman Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά , ευγενική , πρόσχαρη Επιθυμητά Προσόντα: Κοινωνική Η εταιρία προσφέρει:Καλό μισθό