08 Ιαν

Υπεύθυνο/η Πωλήσεων για Κεντρική & Νότια Ελλάδια

Πανελλήνια Fulltime Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΕ Χρωμάτων & Βιομηχανικών Ειδών, με έδρα στην Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει

Υπεύθυνο/η Πωλήσεων για κεντρική & Νότια Ελλάδια

Αρμοδιότητες:

- Πωλήσεις σε μεσαίους και μεγάλους πελάτες

- Συγγραφή προσφορών

- Συλλογή και ανάλυση στοιχείων ανταγωνισμού

- Παροχή συμβουλευτικής υποστήριξης στον πελάτη

Προσόντα υποψηφίων :

-να έχουν πάνω από 3 χρόνια εμπειρία σε παραγωγική θέση πωλήσεων

-προυπηρεσία στο αντικείμενο των Χρωμάτων & ειδών χρωματοπωλείου ληφθεί υπόψιν

-να μπορούν να «ανοίγουν» συνεργασία με νέους πελάτες

-να έχουν ευχέρεια στα βασικά των υπολογιστών (internet, e-mail, word, excel)

-να έχουν δυνατότητα για επαγγελματικά ταξίδια εκτός Θεσ/νίκης

- να εχουν διάθεση μάθησης σε μεγάλο εύρος προιόντων Προσφέρουμε:

- Μισθό συν Bonus βάσει στόχων

- Πλήρη απασχόληση- εταιρικό αυτοκίνητο & κινητό τηλέφωνο

Αποστολή Βιογραφικών

email: info@superlux.gr

Έδρα Εταιρείας: Θεσσαλονίκη

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ABEEE