08 Δεκ

ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΧΡΙ 45 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΔΙΠΛΟΓΡΑΦΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ(Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ) ΚΑΙ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ . email:logismos1@otenet.gr ΤΗΛ.ΕΠΙΚ.:2310544817

Telephone
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουν
Πανελλήνια [KVADA ΑΕ]

Η ATOM GROUP, μία απο τις δυναμικότερες εταιρίες στον χώρο των εξειδικευμένων βιομηχανικών έργων με ηγετική θέση στον κλάδο της, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Λογιστής / Λογίστρια με έδρα την Αθήνα. Κωδικός: Λ1 Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. οικονομικής

17 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Όμιλος εταιριών]

Στέλεχος Προώθησης Φίλτρου Νερού – Θεσσαλονίκη Όμιλος εταιριών που δραστηριοποιείται στον τομέα φίλτρων νερού ζητά για άμεση συνεργασία άτομο άνω των 25 ετών από τη Θεσσαλονίκη, το οποίο θα απασχοληθεί στο τμήμα προώθησης. Εργασία από τον χώρο σας με ευέλικτο ωράριο. Απαραίτητα προσόντα:

17 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης: Νέους / Νέες για Προώθηση Καπνικών Προϊόντων Ποτών

16 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

15 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία παραγωγής δομικών υλικών]

Ανώνυμη εταιρία παραγωγής δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή Καθήκοντα: Εκτέλεση εργασιών λογιστικού τμήματος Λογιστικές εγγραφές και συμφωνίες Προετοιμασία δηλώσεων ΦΠΑ, Intrastat, Listing, ΦΜΥ Παρακολούθηση αποθήκης Υπολογισμός μισθοδοσίας Σύνταξη αναφορών