08 Δεκ

Υποδοχή & Γραμματειακή Υποστήριξη - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από την τεχνική εταιρία Renovart στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, που δραστηριοποιείται στον τομέα των ανακαινίσεων, ζητείται κοπέλα για Υποδοχή Γραμματειακή Υποστήριξη Περιγραφή θέσης: Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Διεκπεραίωση των διαδικασιών που...

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουν
Πανελλήνια [Όμιλος εταιριών]

Όμιλος εταιριών επιθυμεί να προσλάβει άμεσα: Υπάλληλο για Γραμματειακή Υποστήριξη / Back Office Αρμοδιότητες: Διαχείριση CRM Συντονισμός εύρυθμης λειτουργίας γραφείου Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας (e-mail, courier κ.ά.) Καταχώρηση δεδομένων Αρχειοθέτηση Επιθυμητά προσόντα:

12 Ιουν
Πανελλήνια [DERMACON]

H Dermacon, εισαγωγική και εμπορική εταιρία καλλυντικών και μηχανημάτων αισθητικής – ιατρικής με δυναμική παρουσία στους χώρους της αισθητικής – ιατρικής, αναζητά άμεσα Customer Care / Γραμματειακή Υποστήριξη Αρμοδιότητες: Λήψη τηλεφωνικών παραγγελιών και καταχώρισή τους σε ERP Υποδοχή και

11 Ιουν
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία στον χώρο των υπηρεσιών]

Από το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού μεγάλης εταιρίας στον χώρο των υπηρεσιών αναζητούνται νέοι – νέες έως 25 ετών για την κάλυψη της θέσης: Στέλεχος Υποδοχής / Διοικητικής Υποστήριξης Κωδικός θέσης: Α015 Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν καλή γνώση αγγλικών και άνεση στην επικοινωνία. Οι

11 Ιουν
Πανελλήνια [Εξαγωγική εταιρία]

Εξαγωγική εταιρία ζητεί Υπάλληλο για Γραμματειακή Υποστήριξη με άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ. Προϋπηρεσία στην έκδοση τιμολογίων και στις εισαγωγές – εξαγωγές. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

08 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [KELLERWILLIAMS NORTH]

Μεσιτική τεχνική εταιρία ζητά κατάλληλο Άτομο για Γραμματειακή Υποστήριξη για part time απογευματινή εργασία στη Δυτική Θεσσαλονίκη. Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office), αγγλικής γλώσσας και επικοινωνιακές ικανότητες. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 2310 588411