07 Δεκ

Οινολόγος - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οινολόγος – Θεσσαλονίκη Κωδικός θέσης: TEC 1011 Περιγραφή: Οινοποιητική εταιρία αναζητά οινολόγο για τη μονάδα της στην περιοχή της Θεσσαλονίκης. Καθήκοντα θέσης: Ο/Η κατάλληλος υποψήφιος θα συμμετέχει στην υποστήριξη της διαδικασίας παραγωγής οίνου από το στάδιο του ελέγχου μέχρι την...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΛΦΑΝΕΤ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕ / ALFANET]

Η Alfanet A.E., που κατέχει ηγετική θέση στην ελληνική αγορά πληροφορικής, στo πλαίσιo ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητά νέα μέλη για την ομάδα της. Αν λοιπόν θέλεις να ανήκεις στην πιο ενεργή ομάδα στον χώρο της pληροφορικής και: αγαπάς το hardware των Η/Υ και των laptop, σου αρέσει να είσαι ενεργό μέλος της

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Καταξιωμένη εταιρία]

Καταξιωμένη εταιρία στον χώρο του marketing προχωρά στην κάλυψη 2 θέσεων Marketing Managers Οι υποψήφιοι θα μπορούν μέσα από τα project της εταιρίας να δουλεύουν σε ομάδα με τη βοήθεια των συνεργατών, ώστε να μπορούν να αντεπεξέλθουν σε κάθε πρόκληση και να αποκτήσουν την εμπειρία που αποζητούν στον χώρο του marketing.

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Στέλεχος Τομέα Διαχείρισης Προσωπικού (Μισθοδοσία) στα Κεντρικά Γραφεία στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VODAFONE]

Ομάδα Business Advisors Παρέχουμε oλοκληρωμένες τηλεπικοινωνιακές λύσεις στις επιχειρήσεις. Προσφέρουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση που χρειάζεται η κάθε επιχείρηση, δίνοντας λύσεις που εξελίσσουν τη λειτουργικότητα και αυξάνουν την παραγωγικότητά τους. Επισκεπτόμαστε τους πελάτες στην

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Promoter Zητείται υπεύθυνο άτομο για το πόστο διαφήμισης των υπηρεσιών του μεγάλου ομίλου ιατρικής αισθητικής Figura. Προσόντα: Άριστη ικανότητα επικοινωνίας Ομαδικότητα Αυτοπεποίθηση Εργατικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]