07 Δεκ

Α\' Σερβιτόρος - Χαλκιδική

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Aegean Melathron 5* στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Aegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Α\´ Σερβιτόρο Ο/Η ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Επιθυμητό πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον τριετή εμπειρία σε ανάλογη θέση Γνώση της αγγλικής ή/και της γερμανικής γλώσσας Γνώση της...

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουλ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2018 και συγκεκριμένα για την περίοδο Ιουνίου-Αυγούστου Beach Service (Σερβιτόρο Beach Bar) Απαραίτητα προσόντα: Ηλικίας έως 30 ετών Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση ρωσικών ή/και

06 Ιουλ

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2018 Waiter (Σερβιτόρο) Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας απαραίτητη Καλή γνώση αγγλικών Γνώση ρωσικών ή/και

05 Ιουλ
Πανελλήνια [ManDynamic]

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις Ζητείται σερβιτόρος από εστιατόριο στην Αμμουλιανή Χαλκιδικής για τη θερινή σεζόν Παρέχεται μισθός,διαμονή, διατροφή, δώρα, επιδόματα, ασφάλιση τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

27 Ιουν
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο Aegean Melathron 5* στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Aegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Α' Σερβιτόρο Ο/Η ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Επιθυμητό πτυχίο τουριστικής σχολής Τουλάχιστον τριετή εμπειρία σε ανάλογη θέση Γνώση της αγγλικής ή/και της γερμανικής γλώσσας Γνώση της

20 Ιουλ
Πανελλήνια [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία με έδρα το Λάκκωμα Χαλκιδικής, επιθυμεί να προσλάβει: Μηχανικό Πωλήσεων Συστημάτων Δόμησης (JS06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ 3-5 έτη εμπειρία στον κλάδο των χημικών δομικών υλικών (απαραίτητη) Πολύ καλές επικοινωνιακές και