05 Δεκ

Social Media/ Web Design Expert

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ Μ.ΙΚE αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση Social Media/ Web Design Expert.
Αρμοδιότητες: Διαχείριση και integration στα social media (facebook, twitter, youtube, foursquare, social media tools κλπ.)
Παρακολούθηση των forums/blogs και αξιολόγηση της παρουσίας της εταιρείας σε αυτά
Κειμενογράφηση
Διαχείριση blog (wordpress)
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση google adwords
Εμπειρία σε PPC campaigns
Γνώση Adobe Illustrator / Photoshop
Εμπειρία σε μοντάζ & επεξεργασία εικόνας
Απαραίτητο portfolio εργασιών
Ομαδικό πνεύμα / Οργανωτικές δεξιότητες / Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
Επιθυμητά Προσόντα: Πρόσθετες γνώσεις σε Web development θα συνεκτιμηθούν

Αποστολή βιογραφικών: hr@katakoryfo.gr με ΘΕΜΑ: Social Media

Telephone
ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΟ ΜΙΚΕ