05 Δεκ

ΕΡΓΑΤΗΣ

Ναύπλιο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H εταιρεία FG Eco που ασχολείται με την επεξεργασία αγροτικών προϊόντων, με έδρα την θέση Βικέλα, Νέα Τίρυνθα Ναυπλίου, ζητάει για άμεση πρόσληψη εργάτες καθως και χειριστές μηχανημάτων . Απαιτούμενα προσόντα: υπευθυνότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός, Αποστολή βιογραφικών: .

Telephone
FG ECO

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Αθήνα [Market In Α.Β.Ε.Ε]

Ο όμιλος Market In αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας: Εργάτης Αποθήκης για το Μαρκόπουλο Αττικής. Θέση:

05 Οκτ
Αθήνα [ΞΥΛΟΜΑΣΤΟΡΕΜΑΤΑ]

Ζητείται Εργάτης από βιοτεχνία επίπλων στην Αθήνα (περιοχή Ολυμπιακού Σταδίου). Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

04 Οκτ
Αθήνα [Κρητικός Α.Ε.]

Η αλυσίδα supermarket ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για την περιοχή της Μαγούλας Αττικής

03 Οκτ
Αθήνα [FAMAR]

Η ΦΑΜΑΡ πολυεθνική εταιρία που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη, με ηγετική θέση στον χώρο της παραγωγής φαρμάκων και καλλυντικών, ζητά να προσλάβει για το

19 Σεπ
Ανατολικής Αττικής [MARKET IN ΑΕΒΕ]

Ο όμιλος Market In αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας: Εργάτης Αποθήκης για το Μαρκόπουλο Αττικής. Θέση: Ντοροβατέζα Κωδικός θέσης: WW 01/18 Προφίλ υποψηφίου: Απολυτήριο Λυκείου Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε περιβάλλον αποθήκης Δυνατότητα εργασίας σε