05 Δεκ

ΕΡΓΑΤΗΣ

Ναύπλιο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H εταιρεία FG Eco που ασχολείται με την επεξεργασία αγροτικών προϊόντων, με έδρα την θέση Βικέλα, Νέα Τίρυνθα Ναυπλίου, ζητάει για άμεση πρόσληψη εργάτες καθως και χειριστές μηχανημάτων . Απαιτούμενα προσόντα: υπευθυνότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός, Αποστολή βιογραφικών: .

Telephone
FG ECO

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Αθήνα [Market In ΑΒΕΕ]

Ο όμιλος Market In αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας: Εργάτης Αποθήκης για το Μαρκόπουλο Αττικής. Θέση:

18 Ιουλ
Παιανία [Ατλάντα ΑΕ]

H Ατλάντα Α.Ε., εταιρία αντιπροσώπευσης και διανομής επώνυμων προϊόντων στον κλάδο των FMCG, αναζητά ένα (1) άτομο, για την κεντρική αποθήκη της στην Παιανία,

12 Ιουλ
Χαλκίδα [Ν.Ι. Μινογλου Α.Ε.]

Εργάτης Αποθήκης Ζητείται εργάτης αποθήκης / Picker για το κέντρο διανομής της εταιρίας Ν. Ι. Μίνογλου Α.Ε. στα Οινόφυτα Βοιωτίας. Περιγραφή εργασίας: •

12 Ιουλ
Πανελλήνια [AGT Engineering & Operations Services]

Η AGT Engineering Operations Services είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία παροχής υπηρεσιών στους τομείς των facility management, engineering projects, security protection systems, energy environmental etc. Δραστηριοποιείται τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό με πελατολόγιο που συνθέτουν κορυφαίες επιχειρήσεις και οργανισμοί. H

09 Ιουλ
Αθήνα [ΦΑΜΑΡ]

Η ΦΑΜΑΡ πολυεθνική εταιρία που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη, με ηγετική θέση στον χώρο της παραγωγής φαρμάκων και καλλυντικών, ζητά να προσλάβει για το