05 Δεκ

Γνώση Βουλγάρικης Γλώσσας/ Τμήμα Πωλήσεων

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Γραφείου/Τμήμα Πωλήσεων
Αρμοδιότητες: Επαφές με πελάτες
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Βουλγάρικης Γλώσσας
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώσεις Στον Τομ΄έα των πωλήσεων
Η εταιρία προσφέρει: Τετράωρη εργασία με δυνατότητα επέκτασης ωραρίου & δοκιμαστική περίοδο 3 μηνών.

Candles

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Respect Advertising]

Η εταιρία μας αναζητά 3 νέους/νέες για την κάλυψη νέων θέσεων του τμήματος πωλήσεων. Αν έχετε άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, έχετε όρεξη για μάθηση και είστε ένας ομαδικός παίκτης/τρια αποστείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση. Οι υποψήφιοι που θα επιλεχθούν θα είναι υπεύθυνοι για την προώθηση υπηρεσιών και την εξυπηρέτηση πελατών. email: info@respectadv.gr

05 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη εταιρία στο χώρο του επαγγελματικού επίπλου]

Μεγάλη εταιρία στον χώρο του επαγγελματικού επίπλου αναζητεί: Στέλεχος Τμήματος Πωλήσεων / Εξαγωγών Αρμοδιότητες: Back office τμήματος εξαγωγών Διαχείριση φορτώσεων προς ευρωπαϊκές και τρίτες χώρες Διαχείριση online βάσης δεδομένων Προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε θέση logistics /

21 Ιουλ
Αθήνα [Meintanis]

Η εταιρεία μας αναπτύσσεται. *Άμεσα ζ**ητούνται 12 άτομα με Ι.Χ. για πλήρη απασχόληση,προϋπηρεσία επιθυμητή χωρίς να είναι απαραίτητη.* *Οι θέσεις που θα

20 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία παροχής υπηρεσιών διαμεταφοράς εμπορευμάτων τρίτων]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή υπηρεσιών διαμεταφοράς εμπορευμάτων τρίτων ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για την κάλυψη της θέσης του Υπαλλήλου Τμήματος Εισαγωγών – Εξαγωγών Αρμοδιότητες: Λήψη και καταχώρηση παραγγελιών πωλήσεων Καταχώρηση παραγγελιών προμηθειών Έλεγχος και

20 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια επιτυχημένης παρουσίας στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά άτομο για τη θέση του Προϊσταμένου Τεχνικού Τμήματος Μερικές από τις αρμοδιότητές του περιλαμβάνουν: