05 Δεκ

Γνώση Βουλγάρικης Γλώσσας/ Τμήμα Πωλήσεων

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Γραφείου/Τμήμα Πωλήσεων
Αρμοδιότητες: Επαφές με πελάτες
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Βουλγάρικης Γλώσσας
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώσεις Στον Τομ΄έα των πωλήσεων
Η εταιρία προσφέρει: Τετράωρη εργασία με δυνατότητα επέκτασης ωραρίου & δοκιμαστική περίοδο 3 μηνών.

Candles

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Προώθησης Πωλήσεων]

Νέοι για Τμήματα Πωλήσεων / Promotion - Θεσσαλονίκη Λόγω ανάπτυξης και επέκτασης των δραστηριοτήτων της, η εταιρία μας που δραστηριοποιείται στον τομέα της παροχής υπηρεσιών και διοργάνωσης διαφημιστικών καμπανιών, ανοίγει άμεσα 4 νέες θέσεις για νεαρά άτομα ηλικιών από 22-32 ετών και κάλυψη

12 Οκτ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου]

Supervisor Τμήματος Πωλήσεων Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου επιθυμεί να προσλάβει Supervisor, η οποία θα είναι υπεύθυνη για την εποπτεία όλου του τμήματος πωλήσεων, την παρακολούθηση της απόδοσης, τη διασφάλιση της ποιότητας των παρεχόμενων υπηρεσιών, καθώς και για την επίτευξη των στόχων.

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων Περιγραφή: Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητά άμεσα άτομα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος. Τα γραφεία μας βρίσκονται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Η εργασία αφορά: Πενθήμερη, μόνιμη, 6ώρη

12 Οκτ
Αθήνα [Meintanis-Strong Motors]

Η εισαγωγική *Srtong Motors*στο περιστέρι, *ζητεί* *άμεσα**12 άτομα* *με Ι.Χ.* στο νέο τμήμα πωλήσεων για πλήρη απασχόληση.*Η Προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη.

11 Οκτ

Άμεση Στελέχωση Τμήματος Call Center Περιγραφή: Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητά άμεσα άτομα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος. Τα γραφεία μας βρίσκονται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Η εργασία αφορά: Πενθήμερη, μόνιμη, 6ωρη