05 Δεκ

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ - ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ - PROMOTION

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ:

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ GOOD VIBES IKE ΑΝΑΖΗΤΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ (NESPRESSO – MLS) ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ.
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ:
• Άντρες – Γυναίκες 18-35 ετών
• Καθημερινή απασχόληση & προοπτική εξέλιξης
• Ασφαλιστική κάλυψη

ΤΗΛ ΕΠΙΚ: 2102855242
E-mail : cv@goodvibes.gr

Γιωργος Παππάς

Σχετικες Αγγελιες

30 Αυγ
Αθήνα [GOOD VIBES]

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ GOOD VIBES ΑΝΑΖΗΤΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΦΕ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ. • Άντρες – Γυναίκες 18-30 ετών • Άτομα δυναμικά,

20 Σεπ
Αθήνα [Green Promotions & Sales]

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ (ΚΩΔ. ISP) Η προωθήτρια είναι υπεύθυνη για την προώθηση προϊόντων – υπηρεσιών πελατών της εταιρείας σε επιλεγμένα καταστήματα (supermarket, καλλυντικών, φαρμακεία, ηλεκτρικών ειδών) σε όλη την Αττική. Προσόντα: • Συνεπής • Επικοινωνιακή – Δραστήρια • Καλή εμφάνιση • Με ικανότητα στις πωλήσεις • Άτομο με διάθεση να ενταχθεί σε νέο περιβάλλον και να εκπαιδευτεί • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε προγράμματα προώθησης • 18-40 ετών Προσφέρουμε: • Υψηλές...

... αποδοχές
• Ασφάλιση
• Ωράριο απασχόλησης 6-8ώρες
• Μερική ή πλήρης απασχόληση
• Συνεχή εκπαίδευση
• Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα- απαραίτητη φωτογραφία (προσώπου & ολόσωμη) αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : hr@greenpromotions.gr

Tags:

06 Σεπ
Αθήνα [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Αθήνας: Προωθήτριες Αναζητάτε part time απασχόληση ή είστε φοιτητής και

05 Σεπ
Αθήνα [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει για πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των ακριβών καλλυντικών – επιλεκτικής

05 Σεπ

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει για πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των ακριβών καλλυντικών – επιλεκτικής διανομής Έμπειρoυς-ες Προωθητές/τριες Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Εμπειρία σε προωθήσεις – πωλήσεις  Ευελιξία και διαθεσιμότητα